„Mitsubishi Outlander PHEV“ priims ralio iššūkį

Baja

Visureigis dalyvaus šį rudenį vyksiančiame „Baja Portalegre 500“ ralyje Portugalijoje

„Mitsubishi Motor Corporation“ žengia drąsų žingsnį ir ruošia savo itin sėkmingai Europos rinkoje parduodamą hibridinį visureigį „Mitsubishi Outlander PHEV“ išskirtiniam „Baja Portalegre 500“ raliui. Portugalijoje rytinėje dalyje spalio 22-24 dienomis vyksiančio ralio metu dalyviai be sustojimo varžysis 500 kilometrų žvyro, asfalto, taip vadinamo, „cross country“ tipo ruože.

„Mitsubishi Motor Corporation“ patikėjo šį modelį ralio varžyboms norėdama atskleisti visas elektrinio automobilio su „4WD“ technologijomis galimybes. „Outlander PHEV“ naudoja paprastu buitiniu elektros tinklu įkraunamą automobilio bateriją, kuri yra „plug-in“ hibrido šerdis, bet su modifikacijomis, kurios palengvina važiavimą smarkiai pagreitėjant bei važiuojant ekstremalesniais režimais.

Jau yra žinoma, kad „Outlander PHEV“, kuris Didžiojoje Britanijoje buvo išrinktas geriausiu automobiliu su „alternatyvia jėgaine“, vairuos Hiroshi Masuoka. Tai žmogus, kuris yra laimėjęs prestižinį Dakaro ralį dvejus metus iš eilės 2002 ir 2003 metais. H. Masuoka taip pat bus komandos, kuri dalyvaus „Baja Portalegre 500“, kapitonas. Jo vadovaujamą komandą sudarys „Mitsubishi Motors Corporation“ vadybininkas ir techninis direktorius Yasuo Tanaka, ekspertai iš elektrinių automobilių komponentų tyrimų departamento bei keturi „Mitsubishi Motors Corporation“ inžinieriai.

„Outlander PHEV“ jau sulaukė dėmesio tiek Japonijoje, tiek Europoje. Negaliu sulaukti, kada šis hibridinis visureigis išvažiuos į ralio trasą, pademonstruodamas savo aukšto lygio vairavimo dinamiką bei ilgaamžiškumą. Mūsų „Mitsubishi Motors Corporation“ inžinierių komanda varžysis turėdami vieną tikslą – būti tarp lyderių. Šis renginys – tai galimybė parodyti didesnę elektrinio automobilių komponentų galią kartu su pažangia „4WD“ kontrolės technologija“, – teigia Hiroshi Masuoka, „Mitsubish“ komandos kapitonas ir vairuotojas.

„Baja Portalegre 500“ ralis vyks šių metų spalio 22-24 d. rytinėje Portugalijos dalyje, Portalegrėje.

Senas tradicijas puoselėjantį „Baja Portalegre 500“ ralį nuo pat 1987-ųjų metų organizuoja Portugalijos automobilių asociacija. 500 kilometrų ralio ruožą bandys įveikti beveik 300 dalyvių. „Baja Portalegre 500“ yra 9-as pasaulio ralio taurės „FIA Cross Country World Cup“ etapas. Pats ralis yra žinomas kaip apšilimas prieš pasaulyje garsų Dakaro ralį.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt