Ralio fanų numylėtinis J. Tamašauskas „Samsonas Motorsport Utena“ ralyje sieks pergalės

Justas Tamasauskas car

Šį lenktynininką ralio fanai puikiai pažįsta. Justas Tamašauskas pagarsėjo tarp gerbėjų savo itin drąsiu ir beatodairišku važiavimu, jis niekada nevažiuoja, lenktynininkų žargonu tarian, „puse pedalo“. Justas visada iš automobilio išspaudžia viską, kas įmanoma ir važiuoja tik maksimaliu tempu.

Jo balta „Opel Astra“ ne tik atpažįstama, bet ir girdisi iš tolo. Tikrai ne visi, pamatę šį jauną, 25 metų sportininką greičio ruože patiki, kad po jo automobilio variklio dangčiu slepiasi vos 230 AG 2,0 l variklis. Tačiau anot sportininko, tai turbūt pigiausias būdas siekti maksimalaus tikslo tarp dviem ratais varomų automobilių.

„Taip, šie automobiliai labai greitai rūdija, kadangi namie turim tokių net kelis, naktimis miegant tenka į ausis dėtis kištukus, nes garsiai rūdijantis metalas tiesiog neleidžia užmigti,“ – juokauja J. Tamašauskas.

Nuo senų laikų Aukštaitijoje vykstantys raliai Justui palieka tik gerus prisiminimus. Iš „Samsonas Motorsport Rally Utena“ J. Tamašauskas taip pat tikisi puikios kovos ir padarys viską, kad laimėtų savo klasės važiavimą.

Justas Tamasauskas

„Jeigu esi sportininkas, tu privalai šiame ralyje dalyvauti. Jeigu esi žiūrovas – tau tiesiog būtina stebėti šį ralį,“ – sako Justas Tamašauskas.

Organizatorių nuotr.

www.auto-bild.lt