Savus Utenos ralyje palaikys Airijos ambasadorius David Noonan

David NoonanJau rytoj prasidėsiančio ralio „Samsonas Motorsport Rally Utena“ žiūrovai išvys tiek daug užsienio lenktynininkų, kiek turbūt dar niekada nebuvo Lietuvos ralių istorijoje.

Tarp kelių dešimčių lenktynininkų – ir didelis būrys svečių iš Airijos. Tarp Airijos sportininkų lenktyniaus ir Derek McGeehan ir Arthur Keans, kurie vairuos Lietuvos ralio trasose dar nematytą „Mini Cooper WRC“ automobilį.

Reikia paminėti ir dar vieną itin retai mūsų trasose matomą automobilį – tai galiniais ratais varomas senas, bet labai greitas „Ford Escort Mk II“, kurį vairuos Hugh McQuaid. Šis sportininkas pasižymi azartišku vairavimu ir tikrai sudarys konkurenciją lietuvių BMW automobiliams.

Dar trys airių ekipažai vairuos įvairių kartų „Mitsubishi“ ir „Subaru“ automobilius.

Žinią, kad į Lietuvą atvyksta Airijos ralio desantas, labai džiugiai sutiko ir Airijos ambasadorius mūsų šalyje David Noonan.

„Esu labai laimingas, kad iš mūsų šalies į Utenos ralį atvyksta didelė grupė sportininkų. Suprantu, kad savo namuose lenktyniaujantys sportininkai visada turi pranašumą, tačiau abi lenktynių dienas stebėsiu ralį ir sirgsiu už savo tautiečius,“ – sakė Airijos ambasadorius Lietuvoje D. Noonan.

Ponas David Noonan netgi įsteigė specialų prizą greičiausiam ekipažui iš Airijos.

„Koks tai prizas sužinosite lenktynių finiše šeštadienį vakare,“ – juokiasi ambasadorius.

www.auto-bild.lt