Visa Audi informacija – viename portale

A153426_medium

Kaip pranešė Audi komunikacijų skyriaus vadovas Tonis Melfis, nuo šiol visa internetinė informacija apie Audi bus prieinama viename multiplatforminiame Audi MediaCenter portale. Pradėjus jam veikti, žurnalistai, tinklaraštininkai ir šiaip mėgėjai dalintis naujienomis įgijo galingą ir universalų informacijos gavimo bei tyrinėjimo įrankį. Ateityje, siekiant supaprastinti žurnalistų ir spaudos atstovų apsirūpinimą fotografijomis, vaizdo medžiaga ir informacija spaudai, ketinama didinti be registracijos prieinamos medžiagos kiekį. Jau šiuo metu portalu www.audi-mediacenter.com patogu naudotis visais  šiuolaikiniais prie interneto prijungtais informacijos įrenginiais.

Pasak Audi komunikacijų skyriaus vadovo, naujasis portalas suformuotas atsižvelgus į iki šiol buvusios informacijos spaudai duomenų bazės naudotojų pasiūlymus ir pageidavimus. Naujasis prieigos prie informacijos spaudai portalas informaciją pateiks greičiau, veiks pažangios informacijos paieškos ir atrankos funkcijos. Bus daugiau tinklaraštininkų ir interneto žurnalistų pamėgtų siejimo, dalijimosi ir nuorodų publikavimo galimybių. Tobuliau ir operatyviau dirbs ir naudotojų konsultavimo bei techninės pagalbos tarnyba.

A153447_medium

Naujuoju Audi MediaCenter portalu bus galima naudotis visomis šiuolaikinėmis informacijos gavimo priemonėmis: staliniais ir nešiojamais kompiuteriais, planšetais ir išmaniaisiais telefonais. Portale glaudžiai integruota iki šiol kaupta  Audi MediaServices informacijų spaudai duomenų bazė, Audi Newsroom ir Audi MediaTV srautinės transliacijos tinklapiai bei Audi MotorsportInfo automobilių sporto portalas. Naujajame portale taip pat bus oficialusis Audi tinklaraštis bei patogi prieiga prie Facebook, Twitter, YouTube, Flickr ir Scribd socialiniuose tinkluose talpinamos Audi informacijos.

Pageidaujantys operatyvių naujienų, galės prenumeruoti naujienlaiškius ir RSS antraštes.  Visa portale esanti elektroninė informacija turės specialius kodus, leidžiančius patogiai publikuoti medžiagą savo internetiniuose puslapiuose arba suformuoti nuorodas į Audi MediaCenter portalą. Taip pat bus įprastais jau tapę mygtukai, leidžiantys patogiai ir operatyviai pasidalinti socialiniuose tinkluose rastomis Audi naujienomis.

„Audi“ iliustracijos

www.auto-bild.lt