Audi ekspozicijos Frankfurto parodoje vinis – naujasis Audi A4

Audi at the IAA 2015: the power of four

Rugsėjo 19-27 dienomis Frankfurte lankytojus kvies kas dvejus metus rengiamas tarptautinis IAA 2015 autosalonas.

Audi spaudos tarnyba paviešino Frankfurto autosalone renčiamo bendrovės paviljono  architektūrinių sprendimų apmatus.

Pagrindiniai akcentai bus skiriami Audi Sport lenktyninių technologijų įdomybėms, quattro visų ratų pavaros privalumams, Audi Technologies padalinio diegiamoms jau serijinėms arba labai artimos ateities naujovėms ir Audi ultra aplinkai draugiškų technologijų taikymui.

Visų šių ekspozicijų demonstraciniai plotai bus išdėstyti ratu, o centre esančioje erdvėje puikuosis reprezentacinis šių metų Audi gamintojų kūrinys – sportiškiausias naujausios kartos vidutinės klasės Audi A4.

Šįkart bemaž keturių tūkstančių kvadratinių metrų ploto Audi paviljonas iškils centrinėje Agoros aikštėje. Įrengdami jį statybininkai nuties daugiau kaip 200 kilometrų bendro ilgio kabelių ir laidų, instaliuos maždaug 700 kv. m LED ekranų.

Iš viso  čia bus eksponuojami 33 automobiliai. Kurdami Frankfurto autosalono Audi paviljono koncepciją, Audi dizaineriai bendradarbiauja su Schmidhuber+Partner GbR ir Mutabor Design GmbH architektūros ir dizaino studijomis.

Anksčiau, 2011 ir 2013 metais, Frankfurto autosalonuose Audi paviljonai su Audi prekiniu ženklu buvo sukurti išimtinai bendrovės projektuotojų pajėgomis. Jie susilaukė sėkmės ir lankytojų dėmesio. Prieš dvejus metus Audi gamintojų paviljoną aplankė per 800000 žiūrovų, o pati paviljono architektūra buvo teigiamai įvertinta specialistų.

Tarptautinio ADC klubo Vokietijos skyrius už Audi paviljoną jo autorius tuomet apdovanojo „Golden Nail“ („Auksinės vinies“) prizu.

Audi paviljono kūrėjai šįkart žada itin daug įdomybių: visą ekspoziciją juosiantį pažintinį taką, važiavimo su quattro visų ratų pavara žiemos sąlygomis privalumus atskleisiantį ledo kambarį, lazerinių žibintų ir Audi virtual cockpit elektroninio prietaisų skydo holografinę vizualizaciją, besisukančias Audi automobilių ekspozicines platformas ir kt.

Netradicinius eksponavimo sprendimus Audi gamintojai pasitelks ir demonstruodami tiek ekspozicijos centre pristatomą Audi A4, tiek šioje parodoje debiutuosiantį Audi e‑tron quattro SUV demonstracinį konceptą.

www.auto-bild.lt