Druskininkuose – naktinės kartingo varžybos

snowkart

Vos prieš keletą savaičių Druskininkuose atsidaręs „SnowKart“ kartodromas šį savaitgalį veiks ir naktį.

„Penktadienį  „Snow Arena“ gimtadienio proga dirbsime iki trijų nakties.  Abi trasos, ir slidinėjimo trasa, ir kartingo lenktynių trasa veiks iki trečios valandos nakties,“ – sako „SnowKart“ vadovė Brigita Vazgytė.

Šiandien „Snow Arena“ slidinėjimo trasa švenčia ketverių metų sukaktį. Ta proga visi slidinėjimo ir kartingo mėgėjai galės pamogauti čia ir naktį.

Tiesa, tai nėra tipinis kartodromo darbo laikas. Kol kas penktadieniais ir savaitgaliais „Snowkart“ trasa veikia iki dešimtos vakaro. Rudenį tokiu pat laiku ji veiks ir darbo dienomis. Bet tai ne riba. „Snowkart“ vadovai planuoja reguliariai rengti ir naktinius kartingo turnyrus.

„Tai labai azartiška ir įdomu. Trasa naktį tarsi pasikeičia ir mūsų nuolatiniai lankytojai mėgsta lenktyniauti sutemus, dažnai sulaukiame prašymų rengti tokio pobūdžio lenktynes tamsiu paros metu,“ – pasakoja „Snowkart“ vadovė B. Vazgytė.

snowkart2

Lenktynių mėgėjai taip pat nebus pamiršti – jiems bus atidaryta kartingo trasa. Tai vienintelis atviras kartodromas Lietuvoje, kuris gali veikti ir naktimis, nes visa trasa yra apšviesta. Adrenalino mėgėjai galės patirti ir daugiau įspūdžių – šalia veiks „Rope Jumping“ atrakcija – šokinėjimas prisirišus virve.

Artimiausiu metu azarto mėgėjai turės dar vieną pramogą. Pirmą kartą Lietuvoje Druskininkuose pradės veikti „TV3.LT“ vertikalaus vėjo tunelis. Šiuo metu jis jau yra pakeliui į Lietuvą.

Vos atsidaręs Druskininkuose, „SnowKart“ kartodromas sulaukė šio azartiško sporto mėgėjų iš Dzūkijos antplūdžio. Tačiau čia lankosi ne tik Druskininkų miesto gyventojai.

Kas penktas kartodrome važiuojantis mėgėjas – atvykęs iš užsienio.

„Mes esame tikrai pats populiariausias tarp užsieniečių kartodromas šalyje,“ – juokauja B. Vazgytė.

Šiandien vakare „SnowKart“ kartodrome vyks mėgėjų kartingo turnyras. Išbandyti trasą šiandien pasiryžęs ir Druskininkų meras, buvęs lenktynininkas Ričardas Malinauskas. Po darbo jis planuoja atvykti į kartodromą.

Šiuo metu „Snowkart“ kartodromo vieno rato įveikimo rekordas priklauso Juliui Toleikiui – 19,18 sek., tačiau nuolat  gerinamas  ir tikimasi, kad rekordinis trasos įveikimo laikas gali būti pagerintas ir šį savaitgalį.

Daugiau informacijos apie kartodromą galima rasti internete snowkart.lt arba kartodromo „Facebook“ paskyroje.

Organizatorių nuotr.

www.auto-bild.lt