Sukčius išaiškinti padės taksi vairuotojai

Nors apie sukčiavimo atvejus kalbama ir rašoma išties daug, Kupiškio rajone apgavikai nerimsta.

Pareigūnai bendradarbiauja su gyventojais, sodų bendrijos nariais, bendruomeninių pirmininkais ir kartu ieško būdų, kaip užkirsti kelią pažeidėjams.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėja Žydrūnė Kondrataitė ir bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė kalbėjosi su taksi automobilių vairuotojais. Susitikimų metu siekta sužinoti vertingos informacijos, padedančios tirti sukčiavimo atvejus ir demaskuoti nusikaltėlius.

Vairuotojai pasakojo, kad pastebi įtarimą keliančių situacijų, keleivių. Vienas taksi vairuotojas, daug metų dirbantis šį darbą, teigė, nusiteikęs bendradarbiauti su policija ir padėti tirti nusikaltimus.

Policijos pareigūnai ragino užsirašyti ar nufotografuoti įtartinų automobilių valstybinius numerius, įsidėmėti asmenų bruožus ir informacija pasidalyti su pareigūnais.

Policija, siekdama, kad visuomenė, bendruomenės, įstaigos susivienytų jėgas ir nepaliktų jokios terpės sukčiavimo atvejams, primena, kad apie sukčiavimo atvejus, jų grėsmes, pastebėtus įtartinus asmenis, automobilius, įtarimą keliančias situacijas ir kita galima pranešti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato anoniminiu pasitikėjimo telefono numeriu visoje apskrityje (8 45)  503 333 arba trumpuoju telefonu 112.

Panevėžio apskr. VPK Kupiškio r. PK informacija