Vilniaus oro uosto automobilių aikštelėse nebereikės laukti prie kasų

UniPark

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste atsiskaityti už automobilio stovėjimą bus galima greičiau ir patogiau. Automobilių aikšteles valdanti „UniPark“ pristatė mobiliąją programėlę, kuria galima už stovėjimą susimokėti telefonu ir taip išvengti piko metu susidarančių eilių prie mokėjimo kasų.

Programėlė leis atsiskaityti tiek už trumpalaikį, tiek ir už ilgalaikį stovėjimą „Unipark“ aikštelėse ne tik Vilniaus ir Kauno oro uoste, bet taip pat ir visose „UniPark“  valdomose aikštelėse Vilniaus senamiestyje, Šiaulių ir Nidos miestuose.

„Mūsų žiniomis, tai bus pažangiausia parkavimo programėlė Europoje – tokio technologinio sprendimo dar neteko niekur matyti. „UniPark“ aplikacija yra susieta su stovėjimo aikštelėse esančia automobilių numerio nuskaitymo technologija. Sistema, žinodama Jūsų automobilio valstybinį numerį, pati fiksuos, kada ir į kokios zonos stovėjimo aikštelę įvažiavote. Vartotojui nereikės įjungti programėlės įvažiuojant į aikštelę – ją pakaks paleisti tik kartą – prieš išvažiuojant, kad apmokėtumėte už stovėjimą aikštelėje“, – programėlės privalumus dėstė Marius Blagnys, „UniPark“ prekių ženklą valdančios bendrovės UAB „Stova“ direktorius.

Sumokėti už automobilio stovėjimo laiką mobiliosios programėlės naudotojai galės įvairiais būdais: debetine arba kreditine kortele, nurodydami įtraukti mokestį už stovėjimą į mobiliojo ryšio sąskaitą, per internetinės bankininkystės sistemą („banklink“ sistemą per „Paysera“) ar iš „Paysera“ sąskaitos. Beje, jeigu norės, net ir programėlę turintys vairuotojai toliau galės mokėti už aikštelę čia esančioje automatizuotoje kasoje.

Unipark app banner

Blagnys tvirtina, kad galimybė patogiai ir greitai atsiskaityti šiuo naujovišku būdu itin aktuali Vilniaus oro uosto trumpalaikėse aikštelėse. „Piko metu, kai į Vilnių atskrenda daug lėktuvų, į pagrindines trumpalaikio stovėjimo aikšteles suvažiuoja daug automobilių. Pasitikę artimuosius žmonės beveik vienu metu sugrįžta atgal į aikšteles, todėl atsiskaitymas kasoje užtrukdavo. Esame įsitikinę, kad galimybė sumokėti už automobilio stovėjimą mobiliuoju telefonu padės sutaupyti laiko ir teigiamą poveikį pajus visi oro uosto lankytojai“, – teigė M. Blagnys.

„UniPark“ mobilioji programėlė yra pritaikyta telefonams su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis, ją galima parsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“ programėlių parduotuvių.

Prie Vilniaus oro uosto „UniPark“ valdo 9 trumpalaikio ir ilgalaikio stovėjimo aikšteles. Visoje Lietuvoje „UniPark“ valdo 21-ą aikštelę bei visą Šiaulių miestų parkavimo sistemą, taip pat turi aikšteles Rygos oro uoste bei Baltarusijoje, Minske.

„UniPark“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“, kuri vykdo veiklą automobilių prekybos, nuomos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių aikštelių valdymo ir energetikos srityse. „Modus grupei“ iš viso priklauso 20 įmonių.

Unipark 2

Apie „UniPark“

„UniPark“ prekės ženklą valdanti įmonė UAB „Stova“ siūlo trumpalaikio ir ilgalaikio automobilių stovėjimo aikštelių paslaugas Lietuvos ir Baltarusijos vairuotojams.

Savo paslaugas teikia  21-oje šiuolaikiškų automobilių stovėjimo aikštelių Lietuvos miestuose ir Minske. Po 13-a intensyvaus darbo ir plėtros metų, savo klientams siūlo daugiau nei 5600 stovėjimo vietų uždarose stovėjimo aikštelėse Tarptautiniuose Vilniaus ir Kauno oro uostose, Vilniaus  senamiestyje, Šiaulių ir Nidos miestuose

Įmonė yra  „Modus“ grupės įmonių dalis. Šis pranašumas bei daugiametė patirtis naujų ir naudotų automobilių pardavimo ir remonto, nekilnojamo turto bei energetikos rinkose leidžia teikti mūsų klientams geriausius kompleksinius pasiūlymus.

www.auto-bild.lt