Volkswagen – net 8 apdovanojimai

DB2015AU00205_large

Nuo 2011-ųjų Vokietijos dizaino taryba organizuoja kasmetinį Automotive Brand Contest konkursą, kuriame įvertinami metų pasiekimai automobilių dizaino srityje.

Volkswagen gamintojai šiame konkurse dalyvauja nuo pat pradžių, o jų pasiekimai atskirose kategorijose ar bendroje įskaitoje – irgi svarūs. Šiais metais Volkswagen gamintojai susišlavė net 8 apdovanojimus, o du jų gaminami modeliai pelnė aukščiausią „Best of Best” įvertinimą.

Ženevos autosalone pirmą kartą pademonstruotas Sport Coupé Concept GTE pripažintas „Geriausiu iš geriausiųjų” konceptų kategorijoje. Vertinimo komisijos nuomone šis konceptas yra „naujos, progresyvios ir savitos Volkswagen dizaino kalbos šauklys”.

„Geriausiu iš geriausiųjų” serijinės gamybos kategorijoje pripažintas Volkswagen Passat, sužavėjęs vertintojus stiliaus grynumu ir aukštos kokybės medžiagomis. Komisijos verdikte skelbiama, jog „… savo dinamišku preciziškumu ir charakterio lengvumu šis automobilis iškėlė naujus serijinės gamybos automobilių standartus”.

Hibridas Golf GTE pelnė „Serijinės gamybos automobilių išorės dizaino” kategorijos specialųjį prizą.

Skirti tokį apdovanojimą vertinimo komisiją paskatino dinamiškai perkurta atpažįstamo modelio priekinė dalis, papildyta išraiškingu bamperiu su įdomiai įkomponuotomis dienos šviesos lemputėmis. Vertintojų dėmesio sulaukė ir sportiškai akcentuota galinė dalis, į kurią, klientui pageidaujant, harmoningai papildo visi užsakomi suasmeninimo elementai: sportinio stiliaus išmetimo vamzdis, įdomaus spalvinio sprendimo aerodinaminis sparnas ir kt.

Kiti Volkswagen prizininkai:

  • Cross Coupé GTE – konceptų kategorijoje;
  • XL Sport – konceptų kategorijoje;
  • Passat – serijinės gamybos automobilių išorės dizaino kategorijoje;
  • Touran – serijinės gamybos automobilių išorės dizaino kategorijoje;
  • Golf GTE – serijinės gamybos automobilių vidaus dizaino kategorijoje.

Laureatų apdovanojimo ceremonija įvyks rugsėjo 15 d. Frankfurto automobilių salone žiniasklaidai skirtų renginių metu.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt