“Auto Bild” Nr. 10

VIRSELIS_CC09.indd

Dešimtąjį “Auto Bild” žurnalo numerį jau galite įsigyti pardavimo vietose.

BRANGŪS SKAITYTOJAI! Prabėgo vienas aktyviausių pasaulinei automobilių pramonei mėnesių – rugsėjis. Per pirmąjį rudens mėnesį nutiko daugybė gerų įvykių. Pavyzdžiui, rugsėjo 15 dieną duris atvėrusi tarptautinė Frankfurto automobilių paroda. Pagrindinės jos temos: ateities technologijos, elektra varomi automobiliai ir išmaniosios sistemos. Visi gamintojai stengiasi parodyti savo teisingą
požiūrį į gamtos tausojimą, todėl kiekviename stende galima pamatyti hibridinių, elektrinių ar šiaip labai taupių ateities automobilių.

Deja, praėjusį mėnesį buvo ir neigiamų naujienų – „Volkswagen“ koncerno skandalas aptemdė šio pasaulyje pirmaujančio gamintojo padangę. Kuo jis baigsis? Kol kas sunku spręsti, tačiau aišku, kad šaukštas deguto statinę medaus sugadina. Šį kartą tas šaukštas ne toks jau ir mažas buvo… Artėjant šaltajam metų sezonui norime priminti apie sunkėjančias vairavimo sąlygas. Diena trumpėja, vis dažniau teks važiuoti tamsoje, lyjant lietui ar tiršto rūko apgaubtais keliais. Oras sparčiai šąla – netrukus rytais galime sulaukti ir apledėjusių kelio ruožų. Būkime atidūs vairuodami ir nepamirškime patikrinti automobilių techninės būklės, antraip visos bėdos prasidės kartu su pirmaisiais šalčiais.

Malonaus skaitymo ir saugaus kelio!