„D1Sport Drift Wars“ pasiekė finišą

Kaukaras1

Šį sekmadienį, vilniečiai ir sostinės svečiai galėjo gėrėtis drifto varžybomis, vykusiomis legendiniame Kaukaro žiede. Nepabūgę prastų oro sąlygų šonaslydžio fanai subūrė tūkstantinę minią, kaitinusią pilotų kraują kiekvieno važiavimo metu.

Paskutinėse, finalinėse varžybose rungėsi net 42 dalyviai. Tačiau beveik pusei jų, parengta drifto trasos trajektorija tapo neįveikiama, dėl ore tvyrančios dulksnos.  Kelio danga tai džiuvo, tai vėl šlapo. Kvalifikaciją įveikė tik 26 dalyviai, o dar 3 iš jų, dėl gedimų turėjo pasitraukti iš varžybų anksčiau laiko.

Sunkios oro ir besikeičiančio sukibimo su kelio danga oro sąlygos inicijavo ir daugiau siurprizų. Finalo metu nei vienas iš sezono favoritų, ketvertuko lyderių (Igor Martynov, Arūnas Černevičius, Simas Sinkevičius, Marius Vyte) nepateko į TOP 4. Tai tiek žiūrovams, tiek dalyviams kainavo nemažai nervų, sukėlė daug nuostabos, tačiau taip pat tapo puikia proga sublizgėti naujokams.

Kaukaras2

Daugiausia žiūrovų dėmesio ir ovacijų sulaukė papildoma rungtis „Drift Gate“, kurios metu pilotai turėjo kuo profesionaliau ir įspūdingiau praslįsti tarp dviejų 7 klasės BMW gražuolių. Viso renginio  žiūrovai buvo apdovanojami nuostabiomis artimomis kovomis. Dalyviams puikiai sekėsi įaudrinti susirinkusiųjų minią – jie negailėjo demonstruoti šou elementų. Jau prieš “Drift Gate” rungties pradžią, kuomet kolona dalyvių nesusitarę sinchroniškai slydo kartu, pasidarė aišku – laukia nepamirštamos porinės kovos.

Geriausiu „D1Sport Drift Wars“ finalo pilotu tapo trečią vietą užėmęs Tomas Liutkevičius, antrąją vietą iškovojęs Mindaugas Cibulskis. Na, o geriausiojo titulą iškovojo pirmąją  vietą laimėjęs Arūnas Gibieža!

Geriausius sezono dalyvius, taip pat išsiaiškinsime jau visai netrukus, drifto sezono uždarymo renginyje!

O kolkas visos viltys – į UNLIM drift cup finalą, kuris spalio 25-ąją dieną vyks Panevėžyje. Nepažabojama UNLIM lyga, kuri leidžia kautis tarpusavyje entuziastingiesiems naujokams ir tikriems drifto vilkams negali palikti abejingų. O šios lygos finalas sužydės naujomis, tarptautinio lygio spalvomis. Svečiai iš įvairių užsienio šalių atvyks susikauti su stipriausiais Lietuvos pilotais, tad tikimasi ypatingai gražių, konkurencingų kovų.

www.auto-bild.lt