„Jeep“ rugsėjį pasiekė visų laikų rekordą

Jeep_Renegade_Trailhawk

Džipų gamintojo „Jeep“ pardavimai muša rekordus – Europoje rugsėjo mėnesį jų parduota daugiausia per prekės ženklo istoriją. Pardavimai per metus regione augo 132,5 proc., o prie rekordo prisideda spartus „Jeep“ populiarėjimas ir Lietuvos rinkoje.

„Jeep“ pardavimai Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje (EMEA) auga jau 23 mėnesį iš eilės. Rugsėjo mėnesį prie jų augimo itin prisidėjo šiemet Lietuvoje pristatytas išskirtinio dizaino „Jeep Renegade“, kurį dažniausiai ir rinkosi Europos pirkėjai. Džiugu, kad „Jeep“ vis labiau pamėgsta ir lietuviai – šiemet jų pardavimai, lyginant su praėjusiais metais, mūsų rinkoje auga vidutiniškai 50 procentų. Tiesa, mūsų rinkoje pats populiariausias – premium klasės „Grand Cherokee“, – sakė įgaliotojo „Jeep“ atstovo Lietuvoje įmonės „Autobrava“ direktorius Renaldas Gineika.

„Fiat Chrysler Automobiles“ priklausantis gamintojas „Jeep“ pardavimus EMEA regione rugsėjo mėnesį padidino 63 proc., Europoje – 132,5 proc., o Lietuvoje – 50 procentų. Tai buvo antras geriausias mėnuo EMEA regione prekės ženklo istorijoje ir pats geriausias – Europoje. Pastarojoje rinkoje daugiausia „Jeep“ automobilių parduota Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje. Dažniausiai pirkėjai rinkosi naująjį „Jeep Renegade“ – 62 proc. iš visų parduotų modelių Europoje.

Per devynis šių metų mėnesius „Jeep“ pardavimai Europoje jau viršijo praėjusių visų metų pardavimus ir, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, augo 158,7 proc., o EMEA regione fiksuotas 75 proc. augimas.

Jeep_Grand_Cherokee

Europoje itin populiarus „Jeep Renegade“ pasižymi unikalia išvaizda ir yra laikomas universaliausiu visų laikų visureigiu: automobilyje įdiegtos pažangiausios visų varančiųjų ratų sistemos „Jeep Active Drive“ ir „Jeep Active Drive Low“. Kaip ir „Cherokee“ modelyje, „Jeep Renegade“ išjungus galinį varomąjį tiltą važiuojama ekonomiškiau. Tačiau kai tik sistema pajunta poreikį visiems varomiesiems ratams, ji galinį tiltą įdarbina automatiškai. „Renegade“ gali būti komplektuojamas su pirmąja segmente 9 laipsnių automatine transmisija ar mechanine pavarų dėže.

Lietuvių pamėgtas „Jeep Grand Cherokee“ – daugiausia apdovanojimų per visą istoriją pelnęs koncerno džipas. Jis savyje apjungia kultinį „Jeep“ prekės ženklą, aukščiausio lygio pravažumo technologijas, vairavimo komfortą ir premium lygio detales bei surinkimo kokybę.

Bendrovė „Autobrava“ yra įgaliotoji „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ atstovė Baltijos šalyse, taip pat atstovauja „Jeep“ prekės ženklą Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat“, „Fiat Professional“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliais, šių bei „Chrysler“ ir „Dodge“ automobilių remontu, prekyba atsarginėmis dalimis ir aksesuarais. „Autobrava“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

www.auto-bild.lt