„Volkswagen“ klientai gali pasitikrinti savo automobilio išmetamųjų dujų parametrus

Volkswagen žengė dar vieną žingsnį informuodama klientus, kurių automobiliams su EA 189 dyzeliniu varikliu yra skirta serviso kampanija. Visi Volkswagen klientai turi greitą ir patogią galimybę pasitikrinti, ar jų automobiliams būtina koreguoti išmetamųjų dujų parametrus. Šiuo tikslu Volkswagen savo tinklapyje įdiegė naują įrankį. Klientai gali apsilankyti adresu  – http://info.volkswagen.com/lt/lt/home.html ir specialiame laukelyje įvedę savo automobilio identifikavimo numerį (VIN kodą) gali sužinoti, ar jų automobilis yra probleminis. Be to, šiame tinklapyje pateikiama ir išsami šią problemą gvildenanti informacija.

Šis internetinis įrankis jau dabar integruojamas į nacionalinius tinklapius visame pasaulyje ir taps prieinamas artimiausioje ateityje.

Volkswagen nuolat deklaruoja, kad aktyviai informuos visus klientus, kuriuos tai liečia ir savo pažadus įgyvendina. Net jeigu būtina pakeisti taršos parametrus, automobilis net ir kol kas neatlikus šios korekcijos techniniu požiūriu yra saugus ir tvarkingas bei tinkamas eismui viešojo susisiekimo keliais.

Įgaliotieji atstovai taip pat teikia patarimus klientams ir informuoja juos, ar jų automobilis įtrauktas į sąrašą tų, kuriems reikia pakoreguoti tuos parametrus. Norėdami gauti šią informaciją, klientai turi nurodyti savo automobilio VIN kodą.

Spalio mėnesį Volkswagen ir kitos koncerno markės kompetentingoms institucijoms pateiks techninius sprendimus ir priemones.

Klientai, kuriuos palietė ši problema, bus informuojami per ateinančias savaites ir mėnesius.

www.auto-bild.lt