Šį sekmadienį paaiškės drifto gatvės lygos nugalėtojas

DriftWars4

Rudeniui įsibėgėjus, po truputi atrieda ir drifto sezono pabaiga. Jau sudėliojus taškus “ant i” 2015-ųjų metų sezono Semi-PRO lygoje, beliko tik išaiškinti likusių lygų nugalėtojus. Ta proga, D1Sport skelbia pirmąjį spalio mėnesio finalą – Drift Wars!

 

“Drift Wars” finalas jau šį savaitgalį įvyks paskutinius gyvavimo metus beskaičiuojančiame Kaukaro žiede, Vilniuje. Tai gali būti paskutinės varžybos sparčiai, dėl aplinkelio statybos, griaunamoje trasai naudojamoje kelio atkarpoje.

 

Norinčių sudalyvauti varžybose – neįtikėtina gausybė. Vos tik paskelbus registraciją, savo norą dalyvauti varžybose išreiškė net 50 pilotų iš visos Lietuvos. Jau po dešimties valandų registracija buvo uždaryta, o dėl dalyvių ribojimo dalyvauti leista tik 40-čiai dalyvių. Toks, per kraštus besiliejantis vairuotojų entuziazmas turėtų atsispindėti ir greitoje bei įdomiai sukonfigūruotoje varžybų trasoje.

 

Drift Wars varžybose dalyviai turėtų pajusti tikrą slydimo šonu malonumą, tarp įprastų kvalifikacinių ir porinių važiavimų pilotai turės galimybę išbandyti savo jėgas “Parking king” (parkavimosi karaliaus) užduotyje, kurios metu turės įslysti šonu tarp dviejų sveikų automobilių, jų neužkliudžius.

 

Taip pat ir dar viena naujiena – dvigubas eliminavimas. Tai – sudėtinga sistema, kuomet po kvalifikacijos vairuotojai susikauna poriniuose važiavimuose, o kovos vyksta dviem etapais. TOP16 vairuotojai kaunasi tarpusavyje, o nepatekę į TOP16 kaunasi atskirai, tačiau kovoje dėl pirmos vietos susitinka abiejų grupių nugalėtojai. Galbūt ši naujoji sistema leis išsiveržti ir nugalėti kuriam nors naujokui? O gal visgi laimės sezono favoritai?

 

Gatvės lygos favoritais šį sezoną tapo ir dėl geriausiojo vardo varžysis keturi pilotai – pirmoje vietoje ir daugiausiai taškų per sezoną surinkęs pilotas Igor Martynov su 309 taškais, po jo rikiuojasi Arūnas Černevičius su 299 taškais, Simas Sinkevičius su 269 taškais ir Marius Vyte surinkęs 264 taškus.

www.auto-bild.lt