Vilniečiams pasiūlė dalintis miesto visureigiais „Fiat 500X“

Fiat 500X_CityBee

Prieš kelis mėnesius prekybos salonuose pasirodžiusį pirmąjį „Fiat“ miesto visureigį 500X patogiai galės išbandyti bet kuris vilnietis. Automobilių dalinimosi paslaugos „CityBee“ parke 20 naujų, erdvesnių ir stilingų 500X modelių pakeitė dalį mažųjų „Fiat 500“ automobilių.

„Pirmasis „Fiat“ visureigis 500X sulaukė didelio tarptautinio dėmesio ir palankių įvertinimų iš kritikų. Negana to, jį išskėstomis rankomis pasitiko ir klientai – liepos mėnesį gimtojoje Italijoje  „Fiat 500X“ modelių parduota daugiau nei legendinių „Fiat 500“ miesto mažylių. Tokios sėkmės priežastis – „Fiat 500X“ savo techniniais parametrais ir naudojamų medžiagų kokybe yra pajėgus varžytis su „premium“ segmento automobiliais. Tuo įsitikinti galės ir automobilių dalinimosi paslaugos naudotojai bei visi vilniečiai“, – sakė įgaliotojo „Fiat“ atstovo Lietuvoje, įmonės „Autobrava“ direktorius Renaldas Gineika.

Pasak jo, gyventojams, kurie svarsto apie „Fiat 500X“ įsigijimą, dalinimosi paslauga bus puiki proga išbandyti šį novatorišką, į „premium“ segmentą nusitaikiusį dar realesnėmis aplinkybėmis, pajusti „Fiat 500X“ teikiamą komfortą, manevringumą, pravažumą ir kokybę. Be to, tai erdvūs automobiliai, todėl jie tiks miestiečiams ir sostinės svečiams keliauti su šeimomis ar draugais.

Dalinimuisi skirti „Fiat 500X“ modeliai turi automatinę pavarų dėžę. Standartinėje kiekvieno modelio įrangoje yra parkavimosi jutikliai, kad vairuotojams būtų patogu prisiparkuoti siaurose miesto erdvėse, „Bluetooth“ laisvų rinkų įranga, šešios oro pagalvės, elektroninė stabilumo kontrolės (ESC) ir dinaminė vairavimo momento (DST) sistemos, taip pat kita saugumo ir komforto įranga. Vieno tokio „Fiat 500X“ miesto visureigio kaina prasideda nuo 16,9 tūkst. eurų.

Vienos minutės kaina važiuoti „Fiat 500X“ automobiliu sieks 21 centą. Vairuotojai, naudojantys „Fiat 500X“ už automobilį niekada nemokės daugiau kaip 7,5 eurų už valandą ar 39 eurų už parą, kurį bus naudojamas automobilis.

Bendrovė „Autobrava“ yra įgaliotoji „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ atstovė Baltijos šalyse, taip pat atstovauja „Jeep“ prekės ženklą Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat“, „Fiat Professional“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliais, šių bei „Chrysler“ ir „Dodge“ automobilių remontu, prekyba atsarginėmis dalimis ir aksesuarais. „Autobrava“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

www.auto-bild.lt