Žemutinės Saksonijos premjeras aplankė Volkswagen gamyklą Volfsburge

DB2015AL03826_small

Volfsburge esančioje Volkswagen gamykloje lankėsi Žemutinės Saksonijos federalinės žemės premjeras Stephanas Weilis. Jį lydėjo Volkswagen AG naujasis generalinis direktorius Matthiasas Mülleris ir koncerno profsąjungos pirmininkas Berndas Osterlohas.

Vizito metu generalinis direktorius supažindino garbųjį svečią su esminiais Volkswagen strategijos pakeitimais bei akcentavo tamprią verslo ir politikos sąveiką bendros gerovės siekiui. Pastaruosius pokyčius simbolizuoja ir Volfsburge jau gaminamas elektromobilis

e-Golf.

Susitikimo bei pokalbių metu nebuvo aplenktas ir šiuo metu eskaluojamas dyzelio taršos skandalas. Tame kontekste Žemutinės Saksonijos žemės premjeras buvo supažindintas su Volkswagen vykdoma skaidrumo ir atvirumo politika bei siekiais atlikti nepriklausomą tyrimą.

Buvo aptartas ir problemos šalinimo priemonių planas, jau prasidėję jo etapai bei netolimos ateities veiksmai.

Taip pat aptarti besikeičiančią Volkswagen strategiją lydintys aktualūs gamybos proceso pakeitimai. Bus paprastinamos gamybos struktūros, diegiama nauja korporacinė kultūra. Šie esminiai dalykai, kaip akcentuota susirikime, lemia Vokietijos pramonės ir koncerno ateitį.

Atidžiai sekantis dideles permainas koncerno profsąjungos pirmininkas B. Osterlohas konstatavo maksimalų darbo vietų ir dirbančiųjų ekonominį bei socialinį saugumą pastarųjų šių permainų kontekste.

Be to jis supažindino svečią su gamykloje ir koncerne diegiamomis pažangiomis profesinio mokymo ir tobulinimosi metodikomis.

www.auto-bild.lt