“Auto Bild” Nr. 11

virselis_11

Vienuoliktąjį “Auto Bild” žurnalo numerį jau galite įsigyti pardavimo vietose.

BRANGŪS SKAITYTOJAI!

Lapkritis. Krinta lapai, jau gali iškristi ir pirmosios snaigės… Tai normalus ir įprastas šiam rudens mėnesiui reiškinys. Tačiau šiais metais naujų automobilių pramonė „paragavo“ ir ne visai normalių dalykų. Visai neseniai, tarsi rudeniniai lapai, krito daugybės didžiausio pasaulyje automobilų gamintojo – „Volkswagen“ koncerno vadovų galvos. Vadinamoji „dyzelgeito“ istorija jau sukėlė begalę aistrų ir diskusijų ir greitai ji dar tikrai nesibaigs.

Bus įdomu stebėti, kaip vystysis ši techninės apgaulės, bandant sutaupyti, drama. Mūsų partneriai Vokietijoje atlieka išsamius testus, susijusius su daugumos naujų automobilių gamintojų dyzelinių variklių tarša, taip pat aiškinasi šio kriterijaus matavimo būdų ir pateikiamų rezultatų teisingumą.

Artimiausiuose „Auto Bild Lietuva“ žurnalo numeriuose stengsimės jus supažindinti su bandymų rezultatais. Na, o šio žurnalo puslapiuose, kaip visuomet rasite pačius populiariausius naujų automobilių
modelius, jų palyginimus ir svarbų žieminių padangų testą. Tikimės, kad jis padės priimti teisingus sprendimus renkantis žieminį „apavą“ jūsų automobiliui.

Malonaus skaitymo ir saugaus kelio!

Vyr. redaktorius VITOLDAS MILIUS