Auto Trophy 2015 konkurse – 5 Audi prizai

Auto Trophy 2015

Kasmetiniame, jau 28-tą kartą paeiliui Vokietijos laikraščio Auto Zeitung surengtame konkurse „Auto Trophy“ dalyvavo daugybė leidinio skaitytojų, rinkusių mėgstamiausius metų automobilius.

Šių metų konkursas išsiskyrė savo masiškumu, mat jame savo nuomonę pareikšti ir balsuoti galėjo ne vien tik Vokietijos žurnalo Auto Zeitung skaitytojai, bet ir visų Bauer Media Group leidžiamų automobilių žurnalų ir interneto portalų skaitytojai. Iš viso Bauer Media Group visame pasaulyje leidžia 26 specializuotus automobilių žurnalus bei interneto portalus.

Keturis prizus pelnė geriausiais savo klasėje pripažinti Audi A1, Audi A3, Audi Q7 ir Audi R8.

Be to Audi bendrovei atiteko specialus prizas už dizainą – Auto Zeitung skaitytojai nusprendė, kad Audi markė verta apdovanojimo už „Geriausią pasaulyje dizainą“ (“Best Design Worldwide”).

Apdovanojimą už didžiosios klasės SUV Audi Q7 atsiėmė bendrovės generalinis direktorius Rupertas Stadleris.

Vėliau ant scenos kopė ir apdovanojimus priėmė generalinio direktoriaus padėkos kalbą pratęsę Audi marketingo skyriaus vadovas dr. Dietmaras Voggenreiteris, Audi vyr. inžinierius prof. dr. Hubertas Waltlas ir sportinių automobilių gamyba bei išskirtinių techninių sprendimų diegimu užsiimančios Audi dukterinės įmonės quattro GmbH vykdantysis direktorius Heinzas Hollerwegeris.

Šiais metais Audi pakartojo 2014-ųjų sėkmę, kai bendrovei teko taip pat 5 Auto Trophy apdovanojimai.

www.auto-bild.lt