Į Druskininkus atėjo žiema!

ABR_9485

Trečiadienį Druskininkuose prasidėjusioje konkurso „Metų automobilis 2016“ bandymų sesijoje vertinimo komisija su nekantrumu laukia žiemos testo. Tačiau vertintojai yra ramūs – testas įvyks, jei žiema ir neateis.

Penktadienio rytą visi SUV tipo automobiliai bus bandomi Druskininkų Sniego arenoje – ten kur kasdien treniruojasi slidininkai.

Šiuos konkurso „Metų automobilis 2016“ specifinius bandymus penktadienį, lapkričio 20 d., nuo 8.30 iki 11 val. galės stebėti ne tik renginio organizatoriai ar arenos svečiai, bet ir visi, įsijungę  „Snow Arenos“ kamerą www.snowarena.lt

„Tai bus gera proga įsitikinti kaip sniego ir ledo take visureigį „laiko“ konkurso padangos „Continental“ ir ar su jomis žiemos kelyje galima jaustis tikrai saugiai“, – laukdamas bandymų sesijos sniego arenoje kalbėjo vertinimo komisijos narys, TV laidos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ vedėjas Valdas Juozas Vilūnas.

Jo nuomone, pastaraisiais metais vis labiau pastebima tendencija, kurią iš dalies atspindi ir „Metų automobilio 2016“ konkursas, jog mažėja tikrų visureigių, ar bent jau automobilių, kuriuos galime vadinti bekelės valdovais. Priežasčių toli ieškoti netenka – gamintojai į rinką išleidžia vis daugiau noriai pirkėjų graibstomų padidinto pravažumo automobilių, kurių tik nedidelę dalį galima priskirti prie tikrų visureigių. Tačiau nauji SUV tipo automobiliai tampa vis populiaresni ir sudaro apie trečdalį rinkos.

„Metų automobilio 2016” konkurse beveik pusė mašinų yra varomos visais keturiais ratais. Tad jos ir „lips“ į Druskininkų sniego kalną.

Visus automobilius į kalną vairuos du itin patyrę komisijos nariai Ramūnas Fetingis ir Vitoldas Milius.

Pasibaigus testui, savo įspūdžiais jie pasidalins su kitais komisijos nariais.

Algimanto BRAZAIČIO nuotraukos

www.auto-bild.lt