„Porsche“ atstovybės Lietuvoje vairą perima Rasa Klimavičiūtė

A017_Porsche Vilnius_02

Oficialios „Porsche“ atstovybės Lietuvoje, įmonės „Prime Auto“ vadovybėje – naujienos. Bendrovės direktorės pareigas pradėjo eiti beveik 15 metų patirtį automobilių versle turinti Rasa Klimavičiūtė, anksčiau vadovavusi BMW ir Mini atstovybei šalies sostinėje „Krasta Auto Vilnius“, kuri, kaip ir „Prime Auto“, priklauso „Modus grupei“.

Rasa Klimavičiūtė direktorės pareigose pakeitė iki šiol laikinai jas ėjusį „Modus grupės“ valdybos narį, atsakingą už automobilių verslą, Oleg Martyniuk.

„Rasos patirtis automobilių versle dirbant su „premium“ prekės ženklais bus vertinga kuriant tolimesnę „Porsche“ sėkmės istoriją Lietuvoje. Per beveik dvejus metus šis prekės ženklas jau įsitvirtino Lietuvos transporto rinkoje – automobilių pardavimai viršija lūkesčius, o šiemet atidarytame moderniausiame Baltijos šalyse „Porsche“ centre klientams užtikrinamos aukščiausios kokybės aptarnavimas ir profesionalios paslaugos“, – sakė „Modus grupės“ valdybos pirmininkas Jonas Jokštys.

„Naujas pareigas vertinu kaip didelį karjeros žingsnį į priekį – turėsiu galimybę dirbti su vienu geidžiamiausių automobilių industrijos prekės ženklų, pažinti jo unikalią filosofiją ir darbo kultūrą. Mano pagrindinė užduotis – puoselėti „Porsche“ prekės ženklą mūsų šalyje, dėmesį aukščiausio lygio klientų aptarnavimui ir užtikrinti įmonės augimą“, – sakė R. Klimavičiūtė.

Automobilių versle R. Klimavičiūtė dirba nuo 2001-ųjų. Nuo 2012 m. ji vadovavo „Krasta Auto Vilnius“ padaliniui, prieš tai ėjo „Krasta Auto“ pardavimų ir rinkodaros vadovės pareigas. Naujoji „Prime Auto“ direktorė yra baigusi bakalauro studijas Vilniaus Universitete, taip pat turi du magistro diplomus – Vilniaus Universiteto bei ISM.

„Porsche“ atstovas Lietuvoje „Prime Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“, kuri vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupei iš viso priklauso 20 įmonių.

www.auto-bild.lt