B. Vanagas: Dar viena sudėtinga diena baigta

EDBU8949

Šiandien 2016 sausio 13 d., 10 –ąją Dakaro maratono dieną,  iš 27 automobilių įskaitos vietos, bet vėl – paskui „smėlio siurblius“ – sunkvežimius, startavęs Benedikto Vanago atstovaujamas „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ ekipažas pirmajame atskaitos taške susidūrė su „nuotykiais“, o po to važiavo vis greičiau ir po pirmojo greičio ruožo etapo (WP1) nuolat kilo į viršų,  aukščiausiai buvo pakilęs į 20 vietą, o finišavo 21.

„Dar viena sudėtinga diena baigta. Pagaliau gavom daug smėlio, buvo labai įdomi diena, smėlis buvo įvairus – minkštas, klampus, šlapias, kietas, su akmenimis, su uolomis, su krūmynais, žodžiu – visa paletė. Teko keisti ratą. Du kartus buvom užklimpę, bet išsivadavom labai greitai. Pagrindinis niuansas, kuris mums atėmė apie25 minutes tai, kad vieno sustojimo metu buvo smėlio audra ir, man pradarius duris, oro gūsis išplėšė duris iš mano rankų ir nubloškė nuo automobilio. Gal tai ir juokinga situacija, bet būna ir taip. Dabar važiuojam į bivaką, liko dar 3 dienos„. – sakė „Toyota Hilux Overdrive“ Dakaro ralyje vairuojantis Benediktas Vanagas.

„General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komanda  10-tą greičio ruožą įveikė per 05:41:08 val. ir dienos įskaitoje finišavo 21 vietoje. B. Vanago ekipažas absoliučioje įkaitoje pakilo į 23 vietą. Nuo 10-osios Dakaro dienos lyderio – prancūzo Stephane Peterhansel, B. Vanagas atsiliko apie 1 val. 42 min. 36 sec.

Sausio 2 d. prasidėjusiame Dakaro ralyje sportininkams liko įveikti dar 3 greičio ruožus,  sausio 16 d. lenktynės finišuos Argentinos sostinėje Buenos Aires.

www.auto-bild.lt