Euro NCAP laurus atidavė naujajam Touran

Touran_small

Susumavus visų 2015-ųjų metų laidos automobilių Euro NCAP daužymo testų rezultatus paaiškėjo, kad naujasis Volkswagen Touran yra saugiausias šeimyninių vienatūrių kategorijoje ir vienas iš saugiausių 2015 m. laidos automobilių bendrojoje įskaitoje.

Praeitą rugsėjį Euro NCAP laboratorijoje testuotas naujasis Touran pelnė 5 saugos žvaigždutes – aukščiausią įmanomą bendrą įvertinimą, kurį atitinkamai sudaro suaugusiųjų ir vaikų sauga, pėsčiųjų sauga bei vairavimo pagalbininkai.

2015 m. atlikti esminiai bandymų metodikos pakeitimai, atspindintys naujausias automobilių vystymosi tendencijas bei saugumo sistemoms keliamus reikalavimus. Taigi, Touran sublizgėjo net ir įvertinant šiuos sugriežtinimus.

Maksimalų saugumo įvertinimą ir vieno saugiausių pasaulyje titulą pelnyti padėjo standus kėbulas su tinkamai suformuotomis saugos ir deformacijos zonomis, išplėstas elektroninio stabilumo paketas su vairavimo pagalbininkais bei ABS – su jai „pavaldžiais” tokiais pagalbininkais, kaip automatinis pakartotinio smūgio išvengimo stabdys ir pan.

PreCrash proaktyvi prevencinės saugos sistema diktuoja naujus prevencinės saugos standartus. Ji suveikia prieš tikėtiną neišvengiamą susidūrimą ir imasi maksimalių įmanomų veiksmų pastarojo padariniams sušvelninti – automatiškai įtempia saugos diržus ir uždaro atdarus langus bei stoglangį. Šios priemonės veiksmingai padidina galvos ir šoninių saugos oro pagalvių veiksmingumą.

Euro NCAP saugos reitingai sudaromi kasmet. 2015 m. buvo testuota ir įvertinta 40 naujausios laidos modelių.

www.auto-bild.lt