„Halls Winter Rally“ užsuks į Molėtus, žiūrovai matys daugiau naktinių važiavimų

Naktiniai GR_G.Matulaičio nuotr (10)

Paskutinį sausio savaitgalį vyksiantis didžiausias žiemos festivalis „Halls Winter Rally“ šiemet bus jubiliejinis. Ir išskirtinis. Dešimtus metus skaičiuojantis festivalis išsiskirs ne tik rekordiškai didele žiūrovų zona ir pramogų gausa visai šeimai, bet ir sportine dalimi.

Pirmą kartą „Halls Winter Rally“ istorijoje lenktynininkai varžysis šešiuose naktinio važiavimo greičio ruožuose – bent dviem daugiau nei pastaraisiais metais. Naktinė varžybų dalis vyks pirmąją festivalio dieną, penktadienį.

Šeštadienį lenktynes sportininkai tęs dienos šviesoje. Du iš dvylikos įprastai tik Utenos apylinkėse vykdavusių lenktynių greičio ruožai drieksis Molėtų rajone. Tai dar viena organizatorių naujovė.

„Sniegas, įšalas, naktiniai važiavimai – vizitinė „Halls Winter Rally“ kortelė ir įdomioji žiemos ralio dalis. Šiemet mums pavyko sukurti kuo patogesnį formatą ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams, kurie penktadienį pažiūrėti ralio galės atvykti po darbų, o šeštadienį iki pirmųjų automobilių starto spės išsimiegoti,“- pasakoja žiemos ralio direktorius Ramūnas Kliunka.

„Ieškodami sportinės įvairovės ralį praplėtėme į Molėtų pusę. Tiek sportininkams, tiek Molėtų apylinkių gyventojams šis sprendimas turėtų tapti malonia staigmena. Niekad nebandyti greičio ruožai ir žiūrovų gausa yra tai, ko labiausiai norime,“- tęsia organizatorių atstovas.

Per dvi dienas „Halls Winter Rally“ dalyviai įveiks 114 sportinių kilometrų. Šios varžybos – pirmasis „Lietuvos automobilių ralio čempionato“ etapas. Iš viso šiais metais numatyti septyni LARČ etapai.

www.auto-bild.lt