Kompaktiškąjį „Jeep Renegade“ britai išrinko geriausiu 2016-ųjų visureigiu

151223_Jeep_Renegade-4x4-Magazine_01

Jauniausias „Jeep“ šeimos narys „Jeep Renegade“ išrinktas 2016-ųjų metų visureigiu. Šį titulą jam skyrė vienas žinomiausių pasaulyje specializuotas žurnalas apie visureigius „4×4 Magazine“, leidžiamas Jungtinėje Karalystėje. Žurnalo vertinimo komisija, įvairiose sąlygose išbandžiusi „Jeep Renegade Trailhawk“ modelį, liko sužavėta jo techninėmis charakteristikomis ir važiavimo bekele ypatybėmis bei vienbalsiai skyrė geriausio visureigio titulą.

Be to, žurnalas „4×4 Magazine“ šį kompaktišką visureigį pavadino geriausiu pasirinkimu vidutinės klasės iki 40 tūkst. eurų kainuojančių visureigių kategorijoje, o kitam šeimos nariui „Jeep Wrangler“ ketvirtą kartą iš eilės suteikė metų kietuolio titulą.

Prabangiausias „Jeep Renegade“ gamos modelis „Trailhawk“ sujungia geriausias „Jeep“ bekelės ypatybes ir „Fiat Chrysler Automobiles“ technologines inovacijas. Šiame modelyje sumontuotas galingas 2 litrų darbinio tūrio „MultiJet“ variklis, išvystantis 170 AG jėgą. Jis komplektuojamas su 9 laipsnių automatine pavarų dėže ir stačioms nuokalnėms įveiki pritaikyta transmisija „Jeep Active Drive Low“.

Be to, „Jeep Renegade“ simpatijas linkę atiduoti ne tik šios srities ekspertai, bet ir automobilių pirkėjai. Šis automobilis yra sėkmingiausiai parduodamas kompaktiškos klasės visureigis Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regiono rinkose – Melfio mieste Italijoje veikiančioje „Fiat“ gamykloje jau pagaminta per 180 tūkst. „Jeep Renegade“ modelių.

Įžengusi į kompaktiškų visureigių segmentą, kuris yra sparčiausiai auganti automobilių rinkos dalis Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regione, „Jeep“ markė pademonstravo savo gebėjimą sėkmingai konkuruoti įvairiose modelių kategorijose. Pelnyti įvertinimai ir naujų modelių populiarumas taip pat įrodo, kad „Jeep“ geba atitikti kasdienius automobilių pirkėjų poreikius kartu pasiūlydama išskirtines šios markės bekelės ypatybes.

Prieš metus debiutavęs „Jeep Renegade“ jau yra spėjęs pelnyti įvairių apdovanojimų, tarp kurių – geriausio naujo automobilio ir geriausio visureigio 2015 m. apdovanojimai Italijoje, Ispanijoje ir Prancūzijoje, geriausio automobilio 2016 m. apdovanojimai Brazilijoje ir Graikijoje, geriausio savo klasėje visureigio 2016 m. apdovanojimas JAV.

„Jeep Renegade“ bazinės komplektacijos kaina Lietuvos rinkoje siekia 18 990 eurų, „Jeep Renegade Trailhawk“ modelis kainuoja 30 149 eurų.

Bendrovė „Autobrava“ yra įgaliotoji „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ atstovė Baltijos šalyse, taip pat atstovauja „Jeep“ prekės ženklą Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat“, „Fiat Professional“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliais, šių bei „Chrysler“ ir „Dodge“ automobilių remontu, prekyba atsarginėmis dalimis ir aksesuarais. „Autobrava“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

www.auto-bild.lt