Po Vilniaus gatves blaškėsi „Žvaigždžių karų“ herojai

Foto9

Žiemišką ketvirtadienio rytą vilniečius stebino po sostinės gatves besiblaškantys du atvykėliai iš tolimosios „Žvaigždžių karų“ galaktikos. Tiesa, vietoje kosmines transporto priemones jiems teko išmainyti į šiek tiek žemiškesnius, bet specialiai paruoštus išskirtinės išvaizdos automobilius. Važinėdami po sostinės gatves, jie miestiečius kvietė į naujausią kosminės epopėjos filmą „Žvaigždžių karai: galia nubunda“.

„Įspūdinga, labai įspūdinga. Šiame mieste jaučiu stiprų Jėgos poveikį“, – apžvelgdamas Vilniaus miesto panoramą sakė tamsiosios „Žvaigždžių karų“ pusės atstovas Dartas Veideris, kuris kartu su savo baltus šarvus dėvinčiu pavaldiniu išbandė save įvairiose kasdienėse situacijose.

Pirmiausia „Žvaigždžių karų“ personažams teko susipažinti su žemiškų transporto priemonių užpildymo kuru ypatybėmis. Užsukus į „Statoil“ degalinę jiems teko susidurti su galvosūkiu, kurią degalų pompą pasirinkti. Gerai, kad atsirado paslaugių vilniečių, kurie tiksliai žinojo, kokius degalus naudoja „Fiat 500“ ir „Jeep Renegade“.

Foto5

Sėkmingai įvykdę šią misiją, „Žvaigždžių karų“ personažai leidosi į kelionę po sostinės gatves. Čia jiems greitai teko išbandyti savo kantrybę tipinėse Vilniaus transporto spūstyse. Gaila, kad jie negalėjo pasinaudoti hipererdvės varikliu, kuris būtų padėjęs akimirksniu peršokti į reikalingą vietovę mieste. Kita vertus, tai tapo gera proga stabtelėti keliose kitose miesto vietose, tad užsukę į Pilies gatvę jie domėjosi, kurią Jėgos pusę – šviesiąją ar tamsiąją, labiau linkę palaikyti vilniečiai.

Užvažiavę ant daugiaaukštės parkavimo aiktelės stogo, kosminiai svečiai žvalgėsi po Vilniaus panoramą ieškodami kitų pažįstamų „Žvaigždžių karų“ herojų. Nenuostabu, kad jų dėmesį patraukė prie kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ iškabinti filmo plakatai.

Kino teatre filmo herojų dėmesį atkreipė pajėgesnis keturiais ratais varomas „Fiat 500x“, kurio jie iš karto įsigeidė ir nusprendė nuvykti į „Fiat“ ir „Jeep“ saloną. Kosminių svečių apsilankymas salone gerokai nustebino čia buvusius klientus, o vienam jų, vairuojančiam „Fiat 500“, Dartas Veideris pasiūlė įstoti į jo vadovaujamos Imperijos armijos gretas.

Foto2

Nuotaikingą fotosesiją su „Žvaigždžių karų“ filmo personažais surengė koncerną „Fiat Chrysler Automobiles“ (FCA) Baltijos šalyse atstovaujanti bendrovė „Autobrava“. FCA yra pasaulinis šiuo metu kino teatruose rodomo septintojo „Žvaigždžių karų“ serijos filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ rėmėjas.

Kartu su „Žvaigždžių karus“ kūrusiomis studijomis „Walt Disney Studios“ ir „Lucasfilm“, „Fiat“ taip pat inicijavo bendrą reklaminę kampaniją, kurią gali išvysti ir Lietuvos kino teatrų lankytojai. Be to, JAV rinkoje „Fiat“ yra pristačiusi išskirtinį „Žvaigždžių karų“ elektromobilį „Fiat 500e Stormtrooper“.

Bendrovė „Autobrava“ yra įgaliotoji „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ atstovė Baltijos šalyse, taip pat atstovauja „Jeep“ prekės ženklą Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat“, „Fiat Professional“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliais, šių bei „Chrysler“ ir „Dodge“ automobilių remontu, prekyba atsarginėmis dalimis ir aksesuarais. „Autobrava“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

www.auto-bild.lt