Sudėtingomis sąlygomis „Continental“ užtikrintai įvykdė 2015 metų tikslus

„Continental“ korporacija apžvelgė sėkmingus fiskalinius 2015 metus. Pernai metų pardavimai siekė apytiksliai 39,2 mlrd. eurų ir patikslintą 11,7 proc. veiklos pelno (EBIT) maržą, tad technologijų kompanija užtikrintai pasiekė užsibrėžtus metų tikslus.

„2015 metais kompanija toliau užtikrino pelningą augimą iššūkių kupinoje rinkoje. Atsigaunanti Europos ir JAV rinka padėjo kompensuoti sulėtėjusį augimą Kinijoje, taip pat didelę recesiją Brazilijoje ir Rusijoje ir pramonės, ypatingai žaliavų sektoriaus, nuosmukį. Pasiekti šių užsibrėžtų tikslų mums dar kartą padėjo didelis darbuotojų, kurių visame pasaulyje dirba daugiau kaip 208 000, indėlis“, – Tarptautinės Šiaurės Amerikos automobilių parodos Detroite, JAV, atidarymo metu sakė vykdantysis „Continental“ valdybos pirmininkas dr. Elmaras Degenhartas.

„Mes prognozuojame, kad 2016 metais lengvųjų ir lengvųjų komercinių automobilių (iki 6 t) gamyba padidės nuo 88 iki 89 milijonų vienetų. Taip pat numatome, kad mūsų pardavimai padidės apie 5 procentus ir sieks maždaug 41 mlrd. eurų. Be to, vėl sieksime išlaikyti didesnę kaip 10,5 proc. EBIT maržą“, – pridūrė kompanijos vadovas.

„Continental“ savo išankstinius veiklos rezultatus pristatys 2016 m. kovo 3 dieną vyksiančios internetinės spaudos konferencijos metu.

www.auto-bild.lt