Volkswagen lenktynių žaidimas išmaniesiems telefonams

RACE

Volkswagen sukūrė naują išmaniesiems įrenginiams (telefonams ir planšetėms) skirtą ralio lenktynių žaidimą „Race Anywhere”. Šią programėlę Apple išmaniųjų įrenginių naudotojai jau gali nemokamai atsisiųsti iš  App Store parduotuvės. Greitai ji bus prieinama ir Android išmaniųjų įrenginių naudotojams, o ją bus galima nemokamai atsisiųsti iš Google Play parduotuvės. Tai ralio lenktynių žaidimas, kuriame galima pralėkti su vėjeliu per vieną iš keleto realių trasų arba susikuri savo naudojantis trasų redaktoriumi. Žaidime lenktyniaujama VW Polo automobiliais, pradedant nuo kukliausios bazinės komplektacijos ir baigiant galingiausiu serijiniu VW Polo GTI arba specialiai ralio lenktynėms sukurta Polo R WRC modifikacija. Pasiektais rezultatais galima dalintis ir su kitais žaidėjais bendrauti specialioje Facebook grupėje.

Ši Volkswagen taikomoji programėlė – visiškai nauja klasikinių lenktyninių žaidimų interpretacija.

RACE2

Kitaip nei daugelyje ankstesnės versijos lenktynių žaidimų, šioje programėlėje yra specializuotas trasų redaktorius, kuriuo naudodamiesi žaidėjai gali sukurti savo nepakartojamą lenktynių nuotykį.

Unikali tokio redaktoriaus funkcija – trasos peizažą galima suformuoti iš autentiškų išmaniojo telefono fotaaparatu padarytų gamtos fotografijų. Taip pat galima pasirinkti trasos dangą. Tai gali būti žvyras, asfaltas, purvas ir sniegas.

Šalia netikėtumų kupinų lenktyninių trasų mažiau patyrusiems žaidėjams yra net 4 įvairaus sudėtingumo treniruočių trasos. Galima važiuoti su gamykliniu VW Polo, padidintos galios Polo GTI arba specialiai ralio lenktynėms sukurta Polo R WRC modifikacija.

RACE1

Lenktynės labai dinamiškos ir įtemptos, reikalaujančios iš žaidėjo miklių pirštų ir greitos reakcijos bei šiek tiek patirties norint greičiau perprasti greičio ruožų įveikimo bei kitų plonybių specifiką.

Vienas lenktynes sudaro trys pasirinktos trasos ratai.

www.auto-bild.lt