Avaringa Šilainių sankryža taps saugesne

Dažnais automobilių susidūrimais garsėjusioje Baltų prospekto ir J.Grušo gatvės sankryžoje taps žymiai saugiau. Nuo šiol į kalną Baltų prospektu užkilę vairuotojai sankirtoje negalės atlikti kairiojo posūkio. Vairuotojams rekomenduojama naudotis už 50 metrų esančia apylanka.

Šį antradienį prieš avaringą sankryžą įrengti kelio ženklai automobiliams leidžiantys važiuoti tiesiai arba sukti į dešinę. Naują tvarką pasiūlė Kauno savivaldybės Eismo saugumo komisijos nariai.

„Sprendimas priimtas atsižvelgus į eismo įvykius, kurių pastaruoju metu itin padaugėjo. Sankryžoje norintiems sukti į kairę vairuotojams matomumą dažniausiai apsunkindavo antroje juostoje stovinčios mašinos bei iš priekio atlekiantys automobiliai“, – teigė savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Pasak Eismo saugumo komisijos pirmininko Rimanto Mikaičio, avarijos Baltų prospekto ir J. Grušo gatvių sankryžoje kildavo ir dėl į kairę sukančių vairuotojų kantrybės stokos bei dėl priešpriešais atvažiuojančiu automobilių vairuotojų viršijamo greičio.

www.auto-bild.lt