„Fiesta“ ir vėl tapo mėgstamiausiu mažu automobiliu Europoje

2015_Best_Selling_small_Car_lo-res_2

Europos mažųjų automobilių pardavimuose praėjusiais metais ir vėl pirmavo „Ford Fiesta“. Tai perkamiausias mažos klasės automobilis Europoje jau ketvirtus metus iš eilės.

Per 2015 metus šios markės automobilių pardavimai išaugo 2 procentais. Pernai, po „Ford“ pristatytų atnaujinimų, Europoje buvo nupirkta 314 432 „Fiesta“ automobilių modelių. Palyginimui, 2014-aisias buvo parduota 309 120 „Ford Fiesta“ automobilių.

„Mažų automobilių mėgėjai rinkdamiesi „Ford Fiesta“ randa kaip tik tai, ko ieško – ar tai būtų kuro ekonomija su „Econetic“ varikliu ir 82 g/km CO2* emisija, ar tarptautiniais apdovanojimais įvertintos „Fiesta ST“ eksploatacinės savybės“, – sako „Ford of Europe“ viceprezidentas rinkodarai, pardavimams ir aptarnavimui Roelantas de Waardas.

*Deklaruojama kuro/energijos sąnaudų, CO2 emisija yra matuojama pagal Europos reglamentų (EB ) 715/2007 ir (EB) 692/2008 techninius reikalavimus. Degalų sąnaudos ir CO2 emisija yra nurodoma automobilio modeliui, o ne individualiam automobiliui. Nustatant automobilio kuro/energijos suvartojimą yra atsižvelgiama į vairuotojo elgesį bei kitus netechninius veiksnius. CO2 dujos yra pagrindinės dujos, sukeliančios šiltnamio efektą.

www.auto-bild.lt