HEČBEKO „HONDA CIVIC“ PASAULINIS DEBIUTAS 2016 m. ŽENEVOS AUTOMOBILIŲ PARODOJE

unnamed

2016 m Ženevos automobilių parodoje „Honda“ rengiasi pademonstruoti atnaujintą Europos rinkai skirtų automobilių seriją ir pirmąkart pristatyti hečbeko „Civic“ prototipą.

Hečbeko „Civic“ prototipas
Ženevos automobilių parodos lankytojai turės progą pirmieji pasigrožėti naujo dizaino hečbeko „Civic“ prototipu, kuris Europos pirkėjus turėtų pasiekti 2017 m. pradžioje. „Honda“ gamykloje Jungtinėje Karalystėje gaminamas automobilis bus eksportuojamas į pasaulio rinkas, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas.

„Clarity Fuel Cell“
Ženevoje pirmieji Europoje pamatysime „Clarity Fuel Cell“, kuris pirmąkart pristatytas pernai spalį, Tokijo automobilių parodoje. „Clarity Fuel Cell“ yra pirmasis pasaulyje kuro elementais varomas masinės gamybos sedanas, kurio visa kuro elementų varančioji pavara telpa po variklio gaubtu. „Clarity Fuel Cell“ bako pakanka nuvažiuoti 700 km* – toliau nei bet kuriuo kitu šios klasės automobiliu. Unikalios konstrukcijos penkiavietis salonas taip pat erdviausias iš visų kuro elementais varomų sedanų.

NSX
Detroito automobilių parodoje paskelbusi apie prekybos pradžią JAV, „Honda“ patvirtina, kad 2016 m. „Honda NSX“ pasieks pirmuosius Europos pirkėjus. NSX būdingas klasikinis žemas ir platus kėbulas, modernių ir patrauklių kontūrų paviršiai, veržlus priekinės dalies dizainasir originalųjį NSX primenantys galiniai žibintai.
Naujojo hibridinio automobilio centre sumontuotas DOHC V6 variklis su dviem turbokompresoriais, siūlomas su specialiai sukurta devynių greičių, dviejų sankabų pavarų dėže (DCT).

„Jazz Keenlight“ koncepcinis modelis
„Honda“ taip pat pademonstruos populiariojo „Jazz“ koncepcinį modelį, išsiskiriantį nauju dizainu. Naujojo koncepcinio modelio „Keenlight“ elegantiškais dizaino elementais, specialiais lipdukais ir unikalia „Keenlight“ spalva siekiama pabrėžti „Jazz“ pritaikymo galimybes.

„CRF1000L Africa Twin“
Įrodydamas, kad ne veltui paveldėjo žymiųjų pirmtakų dvasią, naujasis „CRF1000L Africa Twin“ puikuojasi naujovišku ir galingu dviejų cilindrų varikliu, sumontuotu ant lengvos ir manevringos važiuoklės, todėl visiškai paruoštas nuotykiams keliuose ir bekelėje, kelionėms į pasaulio kraštą arba kasdieniam važiavimui į darbą.

* „Honda“vidiniai skaičiavimai JC08 režimu bei naudojant vandenilio stotelę kraunančią 70 MPa slėgiu.

Global debut of Honda?s all new FCV vehicle

 

www.auto-bild.lt