Ženevoje – atnaujintas mažylis Volkswagen up! ir dar nematytas konceptas

DB2016AU00118_large

Volkswagen gamintojai prognozuoja, kad šių metų Ženevos autosalone daugiausiai dėmesio susilauks atnaujinto dizaino mažylis Volkswagen up!, turintis įspūdingą pagerinto junglumo ir papildomos įrangos sąrašą, bei iki šiol nematytas įspūdingas konceptas, harmoningai vienijantis geriausius kompaktinės klasės ir prieinamo SUV bruožus.

Naujasis Volkswagen up! taps ko gero didžiausią pavaros mechanizmo pasirinkimą turinčiu mažiausios klasės modeliu.

Gamintojas siūlo rinktis vieną iš dviejų benzininių variklių (asortimentą papildys 66 kW/90 AG jėgos agregatas), taip pat suspaustų dujų arba elektrinį variklį. Bus galima rinktis vieną iš trijų komplektacijos rinkinių su gausiomis suasmeninimo galimybėmis, taip pat bus ir padidinto pravažumo modifikacija, ir smulkiajam verslui skirtas dvivietis krovininis furgoniukas.

Aršiausiems muzikos fanams bus galimybė į mažąjį Volkswagen up! sumontuoti įspūdingo skambesio ir galingumo 300 W galios BeatsAudio™ garso sistemą, paversiančią miesto mažylį neprilygstama „diskoteka ant ratų“.

Naujasis konceptas dar labiau ištrins ribas tarp įprasto kompaktinės klasės lengvojo automobilio ir nuolat populiarėjančio miestui pritaikyto SUV visureigio.

Gamintojas tikina, kad tai bus labai netolimos ateities modelis ir rimtas kandidatas į masinę gamybą per ateinančius keletą metų. Tai bus tarsi loginis ryšys tarp neseniai Las Vegase įvykusioje CES buitinės elektronikos parodoje parodytos galimybių studijos – BUDD-e koncepto ir realaus masinės gamybos automobilio.

Naujojo up! demonstracinis filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=oA4uwI8Sla0