Auto Bild skaitytojų nuomone, Audi – geriausia markė

Audi A4 Avant 3.0 TDI quattro

Auto Bild žurnalas atliko kasmetinę skaitytojų apklausą, kurioje šį kartą dalyvavo 60250 skaitytojų. Jų buvo paprašyta įvertinti 39 naujausių laidų automobilius, suskirstytus į 13 kategorijų. Buvo vertinama gaminio kokybė, serviso aptarnavimas, įvaizdis ir kainos bei kokybės santykis.

Daugiausiai teigiamų įvertinimų pelnė Audi automobiliai. Pirmosios vietos laimėtos bendrosiose dizaino ir kokybės kategorijų įskaitose. Be to, Audi tapo nugalėtoju mažojoje ir kompaktinėje klasėse, vidutinėje ir vidutinėje aukštesniojoje klasėse, prabangių limuzinų klasėje, daugiau nei 50 000 eurų kainuojančių kabrioletų kategorijoje, taip pat SUV klasėje ir didžiųjų SUV kategorijoje.

„Beveik visose kategorijose pelnyti aukščiausi įvertinimai apima bemaž visą bendrovės asortimentą. Tai liudija mūsų automobilių nepriekaištingą kokybę ir neprilygstamą patikimumą. Šis pasiekimas pareikalavo didžiulių pastangų, o rezultatas tik patvirtina, jog sėkmė lydi geriausius,“- komentuodamas apklausos rezultatus kalbėjo Audi bendrovės kokybės kontrolės skyriaus vadovas Werneris Zimmermannas.

www.auto-bild.lt