Jau galima užsisakyti naująjį Tiguan

DB2016AU00052_large (1)

Prieš pusmetį IAA Frankfurto automobilių salone buvo pristatytas antrosios kartos Volkswagen Tiguan. Dabar šį modelį jau galima užsisakyti Volkswagen autosalonuose. Lietuvoje ir Latvijoje jo kaina prasideda nuo 21583 eurų, o Estijoje – nuo 21404 eurų.

Naujasis antrosios kartos Volkswagen Tiguan pagamintas ant MQB platformos ir pasižymi išraiškingu dizainu bei aukštu unifikacijos lygiu, lyginant su kitais modeliais.

Šiek tiek pakeistų proporcijų dėka antrosios kartos Tiguan išorė atrodo veržliau ir solidžiau už pirmtaką, o vidinė erdvė žavi dar erdvesniu salonu ir talpesne bagažine. Nulenkus galinių sėdynių atlošą, kroviniams skirtas tūris padidėja net 145 litrais. Papildomą patogumą užtikrina galimybė pastumti galines sėdynes 18 cm pirmyn arba atgal.

Vairavimo patogumą ir eismo saugumą užtikrina gausus vairavimo pagalbininkų rinkinys. Pavyzdžiui, priešais automobilį esančią erdvę nuolat kontroliuoja Front Assist stebėjimo sistema, kilus bent menkiausiam pavojui pasiruošusi įjungti City Emergency Brake miesto avarinį stabdį.

Bazinės komplektacijos automobiliuose taip pat yra pėsčiuosius atpažįstantis pagalbininkas ir įspėjimo apie netrukus atsidarysiančias dureles sistema.

Šiuolaikinį junglumą ir prieigą prie internetinių paslaugų užtikrina pažangus informacijos centras, apjungiantis savyje borto kompiuterio, automagnetolos, navigacinės sistemos ir ryšio sąsajų komplekso funkcijas. Šis centras palaiko App Connect protokolą, leidžiantį prijungti Apple ir Android išmaniuosius telefonus bei naudotis jų atmintyje esančiu turiniu bei išmaniosiomis programėlėmis tiesiog per jutiklinį ekraną.

Pasirinkus Tiguan su visų ratų pavara, galima užsisakyti naujovišką 4MOTION Active Control kompleksinio automobilio parametrų paderinimo sistemą, leidžiančią optimaliai pritaikyti automobilio parametrus prie kelio dangos, vairavimo stiliaus, ir eismo sąlygų. Vienu reguliatoriaus palietimu galima pasirinkti važiavimo keliu, bekele, sningant ir pan. režimus.

Naujasis Tiguan – idealus buksyravimo automobilis, leidžiantis vilkti iki 2,5 t bendros masės priekabas.

Šiuo metu galima rinktis vieną iš penkių kėbulo spalvų: Pure White (balta), Deep Black Pearl (juodas perlamutras), Tungsten Silver (sidabro spalva), Atlantic Blue (mėlyna) ir Ruby Red (raudona).

Galima užsisakyti sportiškai apipavidalintą ir suderintą R-Line modifikaciją, priekiniais ratais varomą miesto SUV ir bekelei pritaikytą versiją su 4MOTION visų ratų pavara.

Šiuo metu galimos naujojo Volkswagen Tiguan kombinacijos:

  • 110 kW/150 AG galios 2.0 TDI su mechanine pavarų dėže
  • 110 kW/150 AG 2.0 TDI su DSG transmisija ir 4MOTION visų ratų pavara
  • 132 kW/180 AG 2.0 TSI su (DSG) transmisija ir 4MOTION visų ratų pavara

Kiek vėliau spalvų, automobilio komplektacijų, suasmeninimo galimybių ir variklių bei pavaros mechanizmo elementų ir jų derinių pasirinkimas didės.

www.auto-bild.lt