Naujasis Audi R18

FIA WEC 2016

Ruošdamiesi FIA Pasaulio ištvermės lenktynių čempionato (WEC) 2016 m sezonui ir Le Mano 24 valandų ištvermės lenktynėms, Audi gamintojai pristato visiškai naują šio tipo varžytuvėms pritaikytą lenktyninį automobilį.

R18 indeksą gavęs LMP1 kategorijos lenktyninis bolidas – visiškai naujas, jokio pirmtako neturintis automobilis. Kėbulų inžinieriai tvirtina, kad naujasis R18 yra daug aptakesnis už visus ankstesnius Audi bolidus. Vairuotojo kabiną formuojantis naujoviškos konstrukcijos saugos kiautas – dar standesnis ir atsparesnis smūgiams bei karščio poveikiui.

Hibridinę jėgainę sudaro darniai veikianti sistema, sudaryta iš V6 turbodyzelinio variklio ir pažangiausiais akumuliatoriais maitinamų elektros motorų.

FIA WEC 2016

Žinoma, naują konstrukciją ir pažangiausius techninius sprendimus patikrins laikas ir rūsčios ištvermės lenktynių sąlygos. Tačiau naujasis Audi R18 bolidas jau dabar stebina neprilygstamu galios ir energinio efektyvumo santykiu, reikšmingai pretenduodamas tiek į konstruktorių taurę, tiek į ekonomiškiausio lenktynių automobilio įvertinimą.

Išsamesnė R18 modelio informacija ir fotografijos: 

www.audi-mediacenter.com/en/audi-in-the-wec-2016-5806

 www.auto-bild.lt