SEAT Ženevos parodoje parodė kompaktinį visureigį „Ateca“

SEAT-ATECA-01 (1)

2016 m. Ženevos automobilių parodos lankytojams SEAT pristatė savo pirmąjį visureigį. Naująjį „Ateca“ būtų drąsiai galima pavadinti unikaliu pritrenkiančio dizaino, dinamiškumo, malonumo vairuoti, universalumo ir praktiškumo deriniu. Aukščiausios klasės komunikacijos galimybės, pažangios pagalbos sistemos ir ekonomiški varikliai leidžia šiam modeliui vadintis vienu moderniausių visureigių savo segmente. Išskirtine kokybe, precizišku surinkimu ir patrauklia kaina pasižymintis visureigis neleis abejoti, kad yra tikras SEAT atstovas. Taigi, kiekvienas su „Ateca“ nuvažiuotas kilometras virs ypač malonia patirtimi.

SEAT „Ateca“ pratęsė kompanijos tradicijas suteikti savo modeliams autentišką Lotynų Amerikos prieskonį, charakterį bei vardą – jis pavadintas vieno Ispanijos regiono vardu. „Ateca“ visu šimtu procentų buvo sukurtas ir surinktas Barselonoje.

„Esminis šio modelio uždavinys – padėti prekiniam ženklui žengti dar vieną žingsnį geresnio įvaizdžio link. Jis taip pat užpildys nišą paskutiniais metais Vakarų Europoje ypač sparčiai augančiame visureigių segmente“, – tikino SEAT S.A Vykdomojo komiteto pirmininkas Luca de Meo.

„Ateca“ parodo aiškią SEAT dizaino kalbos evoliuciją. Be to, jis demonstruoja emocingumą ir funkcionalumą“, – tikino SEAT Tyrimų ir vystymo viceprezidentas Dr. Matthias Rabe.

SEAT-ATECA-04

„Šis automobilis gali pasiūlyti išskirtines galimybes važiuojant bekele bei garantuoja nepakartojamą vairavimo patirtį esat bet kokioms kelio sąlygoms. „Ateca“ taip pat neatsiejama nuo naujausių ir moderniausių technologijų“, – pridūrė M.Rabe.

„SEAT Ateca“ pardavimai Vokietijoje ir Ispanijoje prasidės dar šį pavasarį, o vėliau pasieks ir kitas rinkas. Pirkėjai galės rinktis benzininius arba dyzelinius 115 AG-190 AG galios variklius, 4WD arba 2WD varančių ratų sistemą, mechaninę arba DSG automatinę transmisiją.  Būsimieji visureigio pirkėjai taip pat gali tikėtis plataus papildomos įrangos sąrašo. Jis prasideda „full-LED“  žibintais, įvairiausiomis moderniomis pagalbos sistemomis (pvz. „Traffic Jam“ ar „Emergency Assist“) ir baigiasi naujausios kartos pramoginėmis sistemomis, turinčiomis 8 colių lietimui jautrų ekraną bei siūlančiomis „Full Link“ technologijų privalumus. Gamintojų numatyti trys įrangos paketai patenkins net išrankiausiųjų poreikius.

SEAT-ATECA-12

Kompanijos pardavimai

Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, pirmieji du šių metų mėnesiai SEAT kompanijai buvo kur kas sėkmingesni, nes pasauliniai pardavimai didėjo beveik 1 proc. Kompanijos vykdantysis direktorius Luca de Meo pabrėžė, kad SEAT pardavimai auga jau trečius metus iš eilės. 2015 m. kompanija pardavė daugiau nei 400 000 automobilių (400 037; +2,4%) ir pagrįstai džiaugiasi 25 proc. augimu nuo 2012 m. Tai geriausias kompanijos pardavimų rezultatas nuo 2007 m.

„Alhambra“ 20 metų jubiliejus

Erdviausias ir praktiškiausias SEAT modelis švenčia savo jubiliejų ir ta proga pristato ypatingą modelio versiją. Pirmasis „Alhambra“ vienatūris debiutavo prieš 20 metų ir iš karto tapo itin trokštamu šeimos, laisvalaikio ir verslo automobiliu.

Jubiliejinis „SEAT Alhambra“ modelis pasižymi ypatingais dizaino sprendimais ir turtingu naujausių technologijų paketu. Jubiliejui skirta versija iš karto dėmesį patraukia 17 colių juodais blizgiais ratlankiais, kurie puikiai dera su ksenono žibintais, tamsintu galiniu ir šoniniais langais bei didžiuliu panoraminiu stogu. Interjero kūrėjai pasirūpino tamsiais „Alcantara“ apmušalais, kuriuos puošia šviesūs šilko dygsniai. Sėdintys pirmojoje jubiliejinio modelio eilėje galės džiaugtis patogiomis sportinio tipo sėdynėmis su masažo funkcija.

www.auto-bild.lt