Statoil Fuel & Retail Lietuva, UAB nuo balandžio taps Circle K Lietuva, UAB

Lietuvoje 78 degalines bei vienąStatoil“ patogaus apsipirkimo parduotuvę, esančią Vilniuje,  valdanti Statoil Fuel & Retail Lietuva, UAB nuo balandžio 1 d. pakeis savo juridinį pavadinimą į Circle K Lietuva, UAB. Šiuo žingsniu Lietuvos padalinys ruošiasi visoje Europoje prasidėjusiame „Statoil“ degalinių prekės ženklo keitimo į „Circle K“ procesui. Tiesa, iškabų degalinėse pasikeitimo dar teks palaukti – bent artimiausius metus jas ir toliau žymės „Statoil“ pavadinimas.

„Įmonės pavadinimo keitimas yra pirmasis formalumas, kuris vykdomas panašiu metu daugelyje „Statoil“ rinkų ir taip ruošiamasi Europos mastu suplanuotam pasaulinio „Circle K“ prekės ženklo įvedimui. Tiesa, Lietuvoje kol kas keičiasi tik įmonės juridinis pavadinimas ir su juo susiję formalumai, o viešas platesnis „Statoil“ virsmas „Circle K“ įvyks anksčiausiai 2017 metų antrojoje pusėje“, – teigia „Statoil Fuel & Retail Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

Pasak jo, įmonės kodas, sutartys, sąlygos ir terminai, lojalumo schemos, „Statoil“ kortelės išlieka tos pačios, taip pat ir darbuotojai, kurie ir toliau su „Statoil“ tinklui būdinga aukšta aptarnavimo kokybe siūlys klientams tokias pat kokybiškas paslaugas ir produktus. Nuo balandžio 1 d. „Circle K“ pavadinimą bendrovės klientai matys tik dalyje bendrovės dokumentų, pavyzdžiui sąskaitose, oficialiuose raštuose ar panašiai, taip pat palaipsniui bus įvedamas į viešą komunikaciją.

Priminsime, kad Europoje „Statoil“ degalines valdanti pasaulinė mažmeninės prekybos bendrovė „Couche-Tard“ praėjusių metų rugsėjį pranešė suvienodinsianti jos valdomų degalinių ir parduotuvių tinklų pavadinimus ir plėtosianti vieną pasaulinį prekės ženklą „Circle K“.Šiuo žingsniu bendrovė siekia sukurti vieningą, dar stipresnį pasaulinį prekės ženklą ir paruošti platformą tolimesniam bendrovės augimui Europos bei kituose regionuose. Atnaujintas „Circle K“ prekės ženklas pakeis dabartinius „Couche-Tard“ priklausančius „Circle K“, „Statoil“, „Mac“ bei „Kangaroo Express“ prekės ženklus, naudojamus JAV, Kanadoje, Europos bei Azijos valstybėse.

„Circle K“ daugybei vartotojų visame pasaulyje jau yra pažįstamas – tai didžiausias ir labiausiai pasaulyje paplitęs „Couche-Tard“ valdomas prekės ženklas, naudojamas 15 tūkst. mažmeninės prekybos taškų ir degalinių tinkle, o jame dirba daugiau nei 100 tūkst. darbuotojų, kasdien aptarnaujančių milijonus klientų.

„Statoil Fuel & Retail Lietuva“ yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje, valdanti 78 degalinių tinklą: 65 visapusio aptarnavimo „Statoil“ degalines ir 13 automatinių „Statoil 1-2-3″ degalinių, taip pat vieną „Statoil“ patogaus apsipirkimo parduotuvę Vilniuje.

www.auto-bild.lt