Volkswagen Ženevoje pristato naujuosius T-Cross Breeze ir up!

DB2016AU00192_small

Volkswagen perorientuoja veiklą. Tai bene akivaizdžiausiai matosi Ženevos autosalone, kur šio Vokietijos gamintojo pristatomos naujienos yra išimtinai į ateities mobilumą orientuoti automobiliai. T-Cross Breeze konceptas atskleidžia SUV segmente retai realizuojamą nedengto automobilio viziją, o naujausios kartos mažasis miesto automobiliukas Volkswagen up! stebina tokiai klasei nebūdinga naujų aukštų  technologinių funkcijų gausa.

Neseniai Las Vegase įvykusioje CES buitinės elektronikos parodoje pristatęs BUDD-e elektromobilio konceptą Volkswagen Ženevoje jau demonstruoja T-Cross Breeze. Anot gamintojo, tai iki šiol nematytas kabrioleto ir aukštesnės prošvaisos SUV automobilio hibridas. Ir jis skirtas ne tik žavėti parodos žiūrovus. Kaip tvirtina Volkswagen vadovas dr. Herbertas Diessas, naujasis T-Cross Breeze konceptas – savotiškas dizaino kelrodis, atskleidžiantis, kokius išvaizdos bruožus turės naujausių kartų Volkswagen SUV automobiliai.

Naujasis Volkswagen up! sudrebins miesto automobiliukų segmentą ir taps ko gero didžiausią pavaros mechanizmo pasirinkimą turinčiu mažiausios klasės modeliu. Bus galima rinktis vieną iš dviejų benzininių variklių (asortimentą papildys 66 kw/ 90 AG agregatas), taip pat suspaustų dujų arba elektrinį variklį. Bus galima rinktis vieną iš trijų komplektacijos variantų su gausiomis suasmeninimo galimybėmis, taip pat bus padidinto pravažumo modifikacija ir smulkiajam verslui skirtas dvivietis krovininis furgoniukas.

DB2016AU00131_large

Naujųjų technologijų mėgėjus nudžiugins glaudi sąveika su išmaniaisiais telefonais. Išmanusis įrenginys gali sklandžiai ir beveik nepastebimai prisijungti prie automobilio informacinės bei pramogų ekosistemos ir naudojant atitinkamas išmaniąsias programėles tarnauti vietoj automobilio borto kompiuterio, navigacinės sistemos ar muzikos grotuvo.

Muzikos mėgėjai mažajame Volkswagen up! ras įspūdingo skambesio ir galingumo 300 W galios BeatsAudio™ garso sistemą, paversiančią miesto mažylį neprilygstama „diskoteka ant ratų“.

Volkswagen up! Beats išorės išskirtinumą pabrėžia naujoviško dizaino ratlankiai, beats design emblemos, su kėbulo spalva įdomiai kontrastuojantys galinio vaizdo veidrodėlių korpusai, prabangūs durelių slenksčių antdėklai, išskirtinis prietaisų skydelis, išraiškingas salono apmušalų ir sėdynių užvalkalų spalvinis sprendimas ir net linksmai dekoruoti saugos diržai.

New up! pažintinis filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=oA4uwI8Sla0

T-Cross Breeze pažintinis filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=ZGANqXXYa6o&feature=youtu.be

www.auto-bild.lt