Audi atnaujina A6 ir A7

A6

Audi A6 modelių šeimyna, kuriai priklauso A6 sedanas, A6 Avant universalas ir A7 Sportback hečbekas bei S indeksu žymimos visų šių modelių padidintos galios modifikacijos jau seniai pelnė daugelio vairuotojų simpatijas ir patikimai įsitvirtino rinkoje. Šiuo metu bendrovė rengia techninį šeimynos atnaujinimą, kurį apima nedideli išorės dizaino pakeitimai, pailgėjęs vairavimo pagalbininkų sąrašas, daugiau salono suasmeninimo galimybių bei dar tobulesnė A6 allroad quattro padidinto pravažumo versija. Jau netukus įgaliotieji Audi atstovai priims naujų modelių užsakymus, o pirmieji tiekimai numatyti jau šią vasarą.

Atpažįstamas dizainas, nepriekaištinga kokybė ir solidi reputacija – štai pagrindiniai Audi A6 šeimynos kertiniai akmenys. Nors pakeisti tik keli simboliniai išvaizdos štrichai, jie atnaujintam Audi A6 suteikė dar daugiau veržlumo. Priekinėje dalyje dizaineriai dar labiau pabrėžė atpažįstamas Singleframe stiliaus radiatoriaus groteles, suteikė priekiniams žibintams daugiau išraiškingumo, šiek tiek pakeitė variklio gaubtą.  Šonuose atsirado keletas raiškių horizontalių linijų, kurias formuoja atnaujinti durelių slenksčiai ir vidurio linija. Visa tai sukuria įdomų kontrastą atpažįstamam stogo siluetui. Priekinis ir galinis bamperiai tapo kampuotesni, galinė dalis pasipuošė nauju difuzoriumi.

Pasirinkus papildomą S line išorės apdailos paketą, automobilyje priekinę dalį papuošia dar įdomesnės Singleframe stiliaus radiatoriaus grotelės su juodos ir chromo spalvų apdailos deriniu. Oro įsiurbimo kiaurymės įrėminamos taip pat chromo spalvos apvadais. Modeliuose su adaptyviniu tempomatu  Audi emblemos žiedai nudažyti chromo spalva.

Keletas pertvarkymų atsirado ir kėbulo spalvų paletėje. Iki šiol buvę tik kai kuriems modeliams skirti atspalviai bei dvispalviai deriniai nuo šiol prieinami visai modelių gamai. Pavyzdžiui, iki šiol tik S modifikacijoms prieinama Gotland green žalia spalva gali būti dažomi visi A6 atstovai. Tas pats galioja ir ryškiai raudonai Matador red spalvai, ir diskretiškajam Java brown rudam atspalviui.

Radikali pertvarka palietė ir ratlankių lentyną. Dabar pirkėjai turės galimybę rinktis iš didesnio įdomių ratlankių spektro.

Atvėrus automobilio dureles, pažangesnis salono ir krovinių skyriaus apšvietimas džiugins tamsiuoju paros metu. Atsirado daugiau salono apdailos ir puošybos elementų – dekoratyvinių juostelių, inkrustacijų ir įspaustų emblemų.

Atnaujintos Audi A6 šeimynos valdymo sistemos šerdis – modernizuota MMI sąsaja, atliekanti borto kompiuterio, automagnetolos ir navigacinės sistemos funkcijas. Jos meniu struktūra yra intuityviai suprantama ir primena išmaniųjų telefonų struktūrą. Puikų junglumą užtikrina naujos kartos Audi smartphone išmaniųjų telefonų sąsaja. Mobiliąją įrangą su iOS ir Android operacinėmis sistemomis nesunku prijungti prie automobilio MMI sistemos per specialią sąsają. Tarp priekinių sėdynių esančiame ranktūryje įrengta Audi phone box jungtis turi pažangią belaidžio prijungimo galimybę. Užtenka tiesiog padėti išmanųjį telefoną į tam skirtą skyrelį ir belaidžiu būdu galima prisijungti prie automobilio antenos bei įkrauti telefono akumuliatorių.

Ant galinės sėdynės sėdinčių keleivių pramogas užtikrina net dvi firminės Audi planšetės, kuriomis galima prisijungti prie Audi MMI pramogų sistemos ir atlikti kai kuriuos valdymo veiksmus – peržiūrėti navigacinės sistemos žemėlapius ir koreguoti maršrutus, reguliuoti atkuriamo įrašo garsą, pasirinkti pageidaujamą radijo stotį ar kūrinių grojaraštį ir pan.

Padidinto pravažumo A6 allroad quattro universalo išorė įgijo naujų bekelės prigimtį pabrėžiančių puošybos elementų. Atsirado galimybė užsisakyti papildomą bekelės apdailos paketą. Jį sudaro purvui ir nešvarumams atsparios Soho brown rudos ir tamsiai pilkos apsauginių antdėklų spalvų derinys, naujo dizaino 20 colių lengvo lydinio ratlankiai ir Valcona odiniai sėdynių apmušalai. Panašus ir kitas A6 allroad quattro išvaizdos suasmeninimo paketas, kurį sudaro Santos brown rudos ir sidabrinės apsauginių antdėklų spalvų derinys, kontrastingomis siūlėmis apsiūtos odinės sėdynės ir aliuminio spalvos dekoratyvinėmis juostelėmis puoštas salonas.

Jau netukus įgaliotieji Audi atstovai priims atnaujintos A6 šeimynos modelių užsakymus, o pirmieji tiekimai numatyti jau šią vasarą. Atnaujinti modeliai kainuos tiek pat, kiek senieji, joks kainų padidinimas nenumatomas.

www.auto-bild.lt