Dviguba Audi pergalė

A4 Allroad

Visureigiams skirtas Vokietijos žurnalo Auto Bild priedas Auto Bild Allrad kasmet rengia geriausio padidinto pravažumo automobilio konkursą „All-wheel Drive Car of the Year”. Žurnalo skaitytojai apklausos būdu renka geriausią metų visureigį, SUV arba lengvąjį automobilį su visų ratų pavara. 2016-ųjų  pravažiausiųjų varžytuvėse ypatinga sėkmė lydėjo Audi bendrovę. Jos naujausios kartos Audi A4 versija su visų ratų pavara laimėjo „Metų krosoverio” kategorijoje, o klase didesnis padidinto pravažumo Audi A6 nugalėjo per 40 000 eurų kainuojančio padidinto pravažumo automobilio kategorijoje.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į 10 kategorijų. Už Audi A4 allroad balsavo 17,4% skaitytojų, o už padidinto pravažumo Audi A6 lyderystę pasisakė 10,6% skaitytojų.

„Du aukščiausi šio konkurso įvertinimai liudija mūsų inžinierių potencialą ir legendinės quattro pavaros stipriąsias puses“, – komentuodamas konkurso rezultatus kalbėjo Audi AG vyr. inžinierius Dr. Stefanas Knirschas.

Jis taip pat atkreipė dėmesį, kad naujojo Audi A4 allrad quattro pagrindu sukurta padidinto ekologiškumo ultra modifikacija su 2.0 TFSI varikliu – iš tiesų unikalus techninių sprendimų rinkinys. Mat iki šiol tekdavo daryti kompromisą ir rinktis arba padidintą pravažumą su visų ratų pavara, sustiprintais pakabos mazgais ir nuo bekelės negandų apsaugančiais dugno ir apatinės kėbulo dalies dangalais, arba didesnį draugiškumą aplinkai, kurią garantuoja ekonomiškesnis variklis, padidintas dugno aptakumas bei geriems keliams skirtos sumažinto riedėjimo pasipriešinimo padangos.

Su naujuoju Audi A4 allrad quattro ultra jokie kompromisai nebūtini. 2.0 TFSI variklis pasižymi ypač žemomis degalų sąnaudomis ir CO2 tarša, todėl šias aplinkai draugiškas savybes puikiai atskleidžia ne inžineriniuose bandymuose arba važiuojant specialiais režimais, bet ir kasdieninėse kelionėse.

www.auto-bild.lt