Volkswagen pakeliui į prestižinių pikapų segmentą

Amarok_Skizze_Front

Aukšto technologiškumo ir puikių eksploatacinių savybių pikapus Amarok gaminantis Volkswagen komercinio transporto padalinys Volkswagen Nutzfahrzeuge ketina pradžiuginti prabangių amerikietiško stiliaus pikapų mėgėjus. Šiomis dienomis pristatytas šiek tiek pakeisto dizaino ir prabangiai sukomplektuoto Volkswagen Amarok pikapo eskizas. Gamintojas tvirtina, kad tai būtų erdvi transporto priemonė su atviru kėbulu, važiuojanti sklandžiai kaip lengvasis automobilis ir nesibijanti visureigiui įprastos bekelės.

Amarok_Skizze_Heck

Į prestižinį segmentą pretenduojančio pikapo eskize iškart dėmesį patraukia atpažįstamą Amarok siluetą puikiai papildanti pakeista priekinė dalis, puošnūs lengvo lydinio ratlankiai, tarsi iš prabangių džipų suasmeninimo katalogo atkeliavusi ratų arkų apdaila, masyvūs pridėtiniai slenksčiai, įdomesniais bruožais praturtėję žibintai.

Salone asketiškas, labiau primenantis sunkvežimio prietaisų skydelis pakeistas prestižiniams visureigiams būdingu rodmenų skalių rinkiniu.

Amarok_Skizze_Interieur

Priekinės sėdynės įgavę daugiau aukštesnio segmento automobiliams būdingų reguliavimo padėčių, šildymo, vėdinimo ir netgi atskirai užsakomą masažo funkciją.

Volkswagen Nutzfahrzeuge vadovybė tikisi, kad į naują transporto priemonę atkreips dėmesį SUV klasės automobilio besidairantys pirkėjai.

Daugiau informacijos apie šį modelį bus paskelbta per kelias ateinančias savaites.

 www.auto-bild.lt