„Audi“ – inovatyviausia prestižinių automobilių markė

Automotive Innovations Award 2016

Bergiš Gladbacho (Vokietija) aukštosios ekonomikos mokyklos automobilių institutas (CAM) ir tarptautinė audito bendrovė PricewaterhouseCoopers AG (PwC) surengė jau 5 – ąjį automobilių srities inovacijų konkursą. Šiais metais jame varžėsi net 50 automobilių markių atstovaujantys dvi dešimtys automobilių gamintojų, vertintojų teismui pateikę 1400 šios pramonės šakos inovacijų.

Konkurse ypatinga sėkmė lydėjo Audi bendrovę, kurios pristatytos technikos naujovės laimėjo „Jungliausio automobilio” bei „Kėbulo ir prototipų” kategorijose, o bendroje įskaitoje šis Vokietijos automobilių gamintojas pelnė „Inovatyviausios Premium markės” prizą.

„Šie apdovanojimai – ne tik puikus mūsų darbuotojų pastangų rezultato įvertinimas, bet ir tolesnės tobulėjimo motyvacijos šaltinis, – apdovanojimų įteikimo ceremonijoje kalbėjo Audi AG vyr. inžinierius dr. Dr. Stefanas Knirschas. – Šiam konkursui mes pateikėme naujausio savo įdirbio pavyzdžius iš įprastų ir alternatyvinių pavaros mechanizmų srities, atskleidėme tolesnes lengvų lydinių pritaikymo automobilio rėmo ir kėbulo elementų gamyboje gaires ir pasidalinome mūsų požiūriu į automobilio internetinio junglumo didinimą, pagalbines vairavimo sistemas bei mūsų bendrovės žingsnius ateities autonominių automobilių sukūrimo link“.