„ENEOS 1000 km lenktynių“ žiūrovams – intriga iš arti

Grid-Walk merginos

Nors iki „ENEOS 1000 km lenktynių“ liko šiek tiek daugiau nei du mėnesiai, tačiau į liepos 20-23 dienomis Palangoje vyksiantį šį didžiausią lenktynių festivalį Rytų Europoje jau galima įsigyti išskirtinius bilietus.

Renginio organizatoriai yra suskaičiavę, jog lenktynes Palangoje stebi šimtatūkstantinė žiūrovų minia, o lenktynių transliacijas – bemaž milijoninė žiūrovų auditorija.

Šias lenktynes jau septynioliktus metus be pertraukų rengianti VšĮ „Promo events“ ištikimiausiems renginio fanams, suprantantiems ir mylintiems automobilių sportą, ir šiemet pasistengė sudaryti išskirtines sąlygas visas varžybų peripetijas stebėti iš labai arti.

Kas gi taps tais laimingaisiais?

„Visų pirma – tie žiūrovai, kurie įsigys bilietus į vadinamą Pitwalk zoną (karščiausia „pit“ zona, kur sportininkai, mechanikai, komandų vadovai, taktikai ir strategai betarpiškai rengiasi varžyboms), – sako vienas pagrindinių „ENEOS 1000 km lenktynių“ organizatorių Darius Jonušis. – Suteikdami jiems progą patekti į tokią zoną, kurioje kiekvienas mirtingasis negali apsilankyti, siekiame, kad ištikimiausi mūsų sirgaliai pajustų tikrąją lenktynių dvasią iš labai arti. Tačiau čia tiesiogine to žodžio prasme pateks tik laimingieji, nes į šią zoną bus parduota tik 50 bilietų“.

DCIM100MEDIA

Suprantama, dėl grynai techninių priežasčių, kad būtų užtikrintas renginio saugumas ir kad lenktynių metu žiūrovai netrikdytų sportininkų ar ekipų mechanikų, komandų vadovų sklandaus darbo, net įsigiję bilietus į šią zoną negalės joje praleisti kelias valandas. (Planuojamų specialiųjų apsilankymų grafikas pridedamas).

 

  Liepos 21 d. KETVIRTADIENIS
13:20 13:50 Pit-walk
  Liepos 22 d. PENKTADIENIS  
13:20 13:50 Pit-walk
  Liepos 23 d. ŠEŠTADIENIS
11:20 11:50 Grid-walk
 

Beje, su Pitwalk bilietu žiūrovai taip pat pateks ir į šeštadienio Gridwalk. Tai prieš startinė lenktynių zona, kurioje prieš pat varžybų startą yra galimybė pamatyti ir net pajusti prieš startinį lenktynininkų jaudulį.

Į Gridwalk zoną ketinama išplatinti irgi ribotą kiekį bilietų – 300.

Renginio organizatoriai plačias galimybes suteikia ir VIP bilieto turėtojui. Įsigijusiam jį bus suteikta galimybė naudotis  nemokama automobilių stovėjimo aikštele, kurioje, palikęs savo keturratį, VIP shuttle automobiliu bus nuvežtas iki pat lenktynių VIP zonos, renginio metu ar jam pasibaigus tuo pačiu transportu galės grįžti atgal iki aikštelės, kurioje paliko savo automobilį.

VIP bilietas taip pat atveria duris ir į atskirą VIP zoną bei VIP klubą, kuriame rodoma renginio tiesioginė TV transliacija, teisę apsilankyti šeštadienio Gridwalk zonoje ir visas tris lenktynių dienas lankytis bendroje  renginio teritorijoje. Todėl nebereikėtų rūpintis papildomais bilietais į kitas šio renginio programoje esančias varžybas, tokias kaip, istorinių automobilių, drag, drift ar specialias „Porsche“ klubo automobilių lenktynes, įvairius koncertus, atrakcijas, kurių šiemetinių lenktynių programoje bus dar daugiau.

www.auto-bild.lt