Ir balandį „Audi“ nemažino tempų

Audi continues global growth in April

Pademonstravusi puikius pirmojo ketvirčio rezultatus, AUDI AG įrodė, jog tai – ne atsitiktinis pasiekimas. Balandžio rezultatai dar sykį patvirtina metų pradžios tempus. Pirmąjį antrojo ketvirčio mėnesį visame pasaulyje parduota 134350 naujų Audi automobilių arba 7,5% daugiau, nei per 2015-ųjų balandį. Didžiausias augimas fiksuotas prioritetinėmis laikomose ir todėl iš savo regionų į atskirus vienetus išskirtose Kinijos (+9.4%) ir Vokietijos (net +12.4%) rinkose. 

Per pirmuosius keturis šių metų mėnesius iš viso parduota  620100 vnt. (+4,9%) Audi automobilių. Tai pirmasis 4 mėnesių laikotarpis bendrovės istorijoje, per kurį pardavimai pasiekė ir viršijo 600 000.

Komentuodamas balandžio mėn. pardavimų rezultatus, AUDI AG komercijos direktorius Dietmaras Voggenreiteris sėkmę siejo visų pirma su ypač sėkmingai atlikta paklausiausių modelių kaita. Anot jo, naujausios kartos vidutinės klasės sedanas A4 ir didysis SUV Q7 puikiai įsitvirtino visose pasaulio rinkose ir beveik garantuotai pakartos arba net pranoks pirmtakų komercinį  pasisekimą.

Kinijoje balandį parduota 49576 vnt. (+9,4%). Šios šalies automobilių rinka unikali tuo, kad kiekvienas sedanas, pradedant nuo pradinės vidutiniosios klasės, turi ilgintą modifikaciją.

Balandžio pabaigoje Pekino autosalone buvo pademonstruotas Kinijos rinkai skirtas naujosios kartos prailgintas Audi A4L modelis jau antrąjį šių metų pusmetį išriedės į gatves. Išankstinių užsakymų skaičiai rodo didelį susidomėjimą šiuo modeliu ir teikia vilties, kad jis pakartos pirmtako sėkmę. Per visą gamybos laikotarpį Kinijoje parduota daugiau nei 700000 praeitų kartų Europoje nematytų Audi A4L su papildomą salono erdvę galinėje dalyje užtikrinančia maždaug 15 cm ilgesne  ratų baze.

Azijos ir Ramiojo vandenyno regione parduota 57300 vnt. (+9,8%).

Visoje Europoje parduota 78250 vnt. (+9%). Vakarų Europoje šalia įspūdingus rezultatus parodžiusios Vokietijos (28844 vnt., +12,4%) dviženkliu augimu taip pat išsiskyrė Pietų Europos valstybės – Ispanija (4827 vnt., +17,6%) ir Italija (6008 vnt., +15%).

Fiksuotas tvarus augimas Vidurio ir Rytų Europoje.

JAV parduota 17801 vnt. (+5,8%), o Meksikoje – 1243 vnt. (+29,9%). Iš viso Šiaurės Amerikos rinkoje  balandžio mėnesį parduota 22400 vnt. (+6,6%) Audi automobilių.

Lietuva

Du šių metų pirmojo ketvirčio  mėnesius Audi Lietuvoje buvo tapusi Premium segmento marke Nr. 1. Bendrovės sėkmė – augantis naujausios kartos A4 populiarumas bei puikūs SUV Q5 ir Q7 pardavimo rezultatai. Pažymėtina, kad Audi A4 pamėgo stambesnių automobilių parkų eksploatuotojai, rinkdamiesi šį modelį kaip šiek tiek aukštesnės grandies vadovų darbo automobilį.

Panašios tendencijos buvo jaučiamos ir jau antrajam ketvirčiui priskiriamą balandžio mėnesį.

Jau birželį į Lietuvą atrieda naujieji Audi Q2 ir Q7.

Vasaros pabaigoje- rudens pradžioje atsiras galimybė užsisakyti ir rugpjūčio mėnesį vyksiančiame Audi Sport renginyje ketinamus pristatyti išskirtinius modelius ir padidintos galios modifikacijas.

Audi, tiekdama aukštos kokybės prestižinius automobilius išrankiems pirkėjams,  pagrįstai džiaugiasi produkto paklausa Lietuvoje.

www.auto-bild.lt