Naujojo „Tiguan“ premjera Lietuvoje

DB2016AU00301_large (1)

Pasaulinė naujojo Volkswagen Tiguan premjera įvyko tarptautinėje automobilių parodoje Frankfurte, o Lietuvoje Tiguan debiutuoja jau po savaitės. Užsakymai naujos kartos Tiguan  automobiliams priimami jau visą mėnesį ir pardavimų planas jau įvykdytas.

„Mes drąsiai planavome – iki premjeros Lietuvoje  parduoti 100 automobilių. Tai nebuvo lengva užduotis, todėl esame labai patenkinti mūsų klientų, pasirinkusių šį automobilį, pasitikėjimu. Naujasis Tiguan maloniai stebins važiuojant ir miesto gatvėmis, ir bekele. Nauja jo dizaino išraiška ir inovatyvių technologijų gausa stebina, todėl tikime, kad naujasis Tiguan taps vienu iš savo segmento lyderių. Pirmuosius automobilius klientai gaus jau birželį,” – teigia Volkswagen ženklo vadovas Maris Jansons.

Tiguan premjera įvyks gegužės 26-osios vakare Vilniuje, o jau nuo gegužės 23 dienos premjeros uvertiūrą bus galima stebėti interneto puslapyje: tiguan.online/lt bei dalyvauti interaktyviame žaidime „Paliesk nepaliečiamą” ir laimėti įvairius apdovanojimus.

Siūlomi trys naujojo Tiguan modeliai, kurių kaina Lietuvoje bus nuo 21 583 eurų:

  • 110 kW/150 AG galios 2.0 TDI su mechanine pavarų dėže
  • 110 kW/150 AG 2.0 TDI su DSG transmisija ir 4MOTION visų ratų pavara
  • 132 kW/180 AG 2.0 TSI su (DSG) transmisija ir 4MOTION visų ratų pavara

Naujasis antrosios kartos Volkswagen Tiguan pagamintas ant MQB platformos ir pasižymi išraiškingu dizainu bei aukštu unifikacijos lygiu, lyginant su kitais modeliais.

Šiek tiek pakeistų proporcijų dėka antrosios kartos Tiguan išorė atrodo veržliau ir solidžiau už pirmtaką, o vidinė erdvė žavi dar erdvesniu salonu ir talpesne bagažine. Nulenkus galinių sėdynių atlošą, kroviniams skirtas tūris padidėja net 145 litrais. Papildomą patogumą užtikrina galimybė pastumti galines sėdynes 18 cm pirmyn arba atgal.

Pasirinkus Tiguan su visų ratų pavara, galima užsisakyti naujovišką 4MOTION Active Control kompleksinio automobilio parametrų paderinimo sistemą, leidžiančią optimaliai pritaikyti automobilio parametrus prie kelio dangos, vairavimo stiliaus, ir eismo sąlygų. Vienu reguliatoriaus palietimu galima pasirinkti važiavimo keliu, bekele, sningant ir pan. režimus.

Naujasis Tiguan – idealus buksyravimo automobilis, leidžiantis vilkti iki 2,5 t bendros masės priekabas.

Galima užsisakyti sportiškai apipavidalintą ir suderintą R-Line modifikaciją, priekiniais ratais varomą miesto SUV ir bekelei pritaikytą versiją su 4MOTION visų ratų pavara.

www.auto-bild.lt