Vasaros pranašas „Range Rover Evoque Convertible“ užsuks į Lietuvą

RR_EVQ_Convertible_Driving_Sand_091115_10_LowRes

Prabangus SUV kabrioletas paperka ir elegancija, ir neįprastumu  

Vilnius, gegužės 26 d. „Inchcape Motors“ Vilniaus salone vos kelioms dienoms, gegužės 27-30 d., apsilankys britiškoji „Keturių metų laikų“ versija – pirmasis premium klasės SUV kabrioletas „Range Rover Evoque Convertible“. Prabangų visureigį jo kūrėjai ne veltui pavadino kabrioletu visiems metų laikams – šis kompaktiškas visureigis kėbulo universalumu ir pažangiausių technologijų pagalba įveikia vasaros kaitrą ir žiemos sniegus.

Nepaisant stereotipo, kad kabrioletai yra labiau įvaizdžio nei praktinio naudojimo automobiliai, „Evoque Convertible“ gali pasigirti kur kas platesniu sąrašu savybių nei įprasta kabrioletų pasaulyje.

Inovatyvi bekelės įveikimo technologija (Terrain Response) leidžia šiam automobiliui savo rogėse jaustis ne tik ant asfalto šiltą vasaros pavakarę, bet ir miško keliukuose pažliugusį rudenio rytą.

„Automobilis neįprastas, tačiau jo elegancija ir praktinio pritaikymo galimybės paperka iškart. Ir netiesa, kad Lietuvos automobilių pirkėjas yra stereotipais besivadovaujantis praktikas – jau užsakyti penki „Evoque“ kabrioletai. Net nemačius jų gyvai“, – sakė „Inchcape Motors“ rinkodaros vadovė Miglė Makauskaitė.

Nors mažiausias koncerno visureigis „Evoque“ negimė kabrioletu, automobilių žinovų vertinimu, inžinieriai nuveikė puikų darbą, sukurdami jam minkšto audinio Z formos nusileidžiantį stogą. „Evoque Convertible“ stogas automobilio bagažinėje pasislepia vieno mygtuko paspaudimu, važiuojant  48 km/h greičiu. Konstrukcijoje panaudota penkiasluoksnė poliakrilo medžiaga visiškai izoliuoja triukšmą ir neišleidžia iš salono šilumos.

RR_EVQ_Convertible_Interior_091115_01_LowRes

Po variklio gaubtu galima atrasti visą komplektą lengvasvorių benzininių ir dyzelinių 4 cilindrų turbininių jėgainių. Vienas jų – 2 litrų „Ingenium“ šeimos dyzelinis variklis su 150 AG ar kiek galingesnės – 180 AG versijos. Jų abiejų CO2 emisija – 149 g/km. Kitas – 2 litrų darbinio tūrio 240 AG benzininis agregatas, su 201 g/km CO2 emisija, išvystantis 209 km/h greitį. Visi jie veikia su 9 laipsnių automatine pavarų dėže.

Pribloškiančios išorės formos, prabangus interjeras ir sportiška išvaizda paverčia „Evoque Convertible“ stiliaus ir miesto ritmo sinonimu. Visi modeliai aprūpinti priekiniais žibintais su Xenon lempomis, masyviais 20 colių lengvojo lydinio ratlankiais. Interjere minimalizmas dera su stiliumi ir prabanga – odinė sėdynių apdaila ir nieko nereikalingo. Ypatingą nuotaiką sukuria melsvas vidaus apšvietimas.

Atidarius bagažinę, apima nuostaba, mat čia likę pakankamai erdvės dviejų žmonių lagaminams, o slidinėjimo sporto mėgėjams inžinieriai įtaisė į saloną atsiveriančią patogią angą, kurią panaudojus, galima vežti slides.

Keturviečiame salone yra daugybė naujausios kartos technologijų, užtikrinančių vairuotojui komfortą bei vairavimo malonumą, tokių kaip palydovinė navigacijos, „Meridian“ erdvinio garso ar „InControl Touch Pro“ sistemos, liečiamas 10,2 colių ekranas.

Keleivių saugumas nebegali būti įsivaizduojamas be prisitaikančio apšvietimo, prisitaikančios pastovaus greičio palaikymo sistemos, reaguojančios į šalia esančias mašinas bei kliūtis ir sumažinančios automobilio greitį, asistento, padedančio važiuoti automobilių spūstyse, ir žinoma – panoraminės automobilio statymo sistemos bei skaidraus (head-up) ekrano.

Ypatingo dėmesio nusipelno „Evoque Convertible“ apsivertimo apsaugos sistema. Pastaroji yra tokia pat kaip įprastinio „Evoque“, 2011-aisiais „Euro NCAP“ saugumo testų metu gavusi penkių žvaigždučių įvertinimą.

Automobilio kaina Lietuvoje prasideda nuo 53 700 eurų.

RR_EVQ_Convertible_Driving_Sand_091115_12_LowRes

auto-bild.lt