Baltijos jūros pakrantėje – dvyliktasis „Beetle Sunshine Tour“

DB2015AL03775_small

Net aršiausi skeptikai neneigia, kad teminis kurios nors automobilių markės gerbėjų sąskrydis – nėra vien tik solidus muziejinės ekspozicijos ir techninio seminaro derinys. Originalumu ypač išsiskiria legendinių Beetle („vabalų“) gerbėjų sąskrydžiai, tradiciškai rengiami Travemiundės (Vokietija) kurorte Baltijos paplūdimyje. Šiemet rugpjūčio 19-21 dienomis Volkswagen „vabalų“ fanai susitiks jau dvyliktąjį kartą.

„Šimtai „vabalų“ vairuotojų iš visos Europos susirenka į vieną vietą, kur dalijasi įspūdžiais apie legendinį Volkswagen automobilį, – sako renginio organizatorė Gaby Kraft. – Kalbos netyla apie visų trijų kartų Beetle, ne išimtis ir naujausi Beetle modeliai, kuriuos Volkswagen tradiciškai pirmą kartą pademonstruoja būtent mūsų renginyje.“

Šiemet Volkswagen atstovai į festivalį atridens ribotos laidos Denim Edition modifikaciją – Beetle kabrioletą su mėlyno džinso spalvos būdingomis siūlėmis dygsniuotu medžiaginiu stogu. Tai bus 1974–ųjų laidos legendinio „Jeans Bug“ šiuolaikinė reinkarnacija. Verta prisiminti, kad tokį „džinsinį“ pavadinimą gavo specialiai jaunimui skirta 1974-ųjų laidos Volkswagen vabalo modelių grupė, kurioje dėl žemesnės kainos buvo kuklesni ir automobilio techniniai parametrai. Visa tai kompensuota turtingesne puošyba – linksmomis kėbulo spalvomis su džinsinio audinio siūles ir kišenes imituojančiomis aplikacijomis, sportiniais ratlankiais, linksmos spalvos saugos diržais, margais sėdynių apmušalais, įdomiai dekoruotais vairaračiais ir pan.

Paskutinės dvi „džinsinių“ vabalų laidos pagamintos 1995 ir 2000 metais ir buvo skirtos Meksikos rinkai.

Volkswagen paviljoną šiemet okupuos automobilio vidaus erdvės dizaineriai ir suasmeninimo galimybių meistrai, kurie pasiūlys margiausių sėdynių apmušalų, įdomių prietaisų skydo inkrustacijų, dekoratyvinių orapūtės grotelių, senoviškai stilizuotų automobilio elektronikos blokų ir kitokių Volkswagen vabalo (ir ne tik) suasmeninimo galimybių.

Sąskrydžio dalyviai rinksis netoliese esančio Liubeko didmiestyje, iš kur darniomis kolonomis vyks į Travemiundę, o jos viešosiose erdvėse – Briugmangartene ir Baltijos pajūrio pliažuose – vyks visi „The Beetle Sunshine Tour“ sąskrydžio renginiai bei linksmybės.

Atmosferą kaitins įvairių muzikos stilių didžėjai, kvapą gniaužiančius triukus demonstruos akrobatai, vyks gražiausios vabalo savininkės „Miss Beetle“ rinkimai. Rengiami ir jau tradiciniais tapę gražiausio bei originaliausio „vabalo“ rinkimai.

Išsamesnė informacija ir registracija – tinklapyje www.beetle-sunshinetour.de

 www.auto-bild.lt