„Continental“ naujienos Hanoverio komercinių automobilių parodoje

Continental_ekranas_sunkvezimiams ir autobusams

Hanoveris, 2016 m. liepos mėn. 66-ojoje tarptautinėje Hanoverio komercinių automobilių parodoje pirmaujanti technologijų kompanija „Continental“ be kitų naujienų pristatys ir skaitmeninius projekcinius ekranus, skirtus naudoti sunkvežimiuose ir autobusuose. „Skaitmeninimas atveria naujas ir itin dideles galimybes transporto pramonėje. Jo dėka atsirado tokios pažangios naujovės kaip projekciniai ekranai ir autonominis važiavimas, kurie kelyje užtikrina didesnį saugumą ir efektyvumą“, – sako Nikolajus Setzeris, „Continental“ vykdomosios tarybos narys.

Parodos stende „Continental“ ne tik pristatys paskutines pramonės naujienas, bet ir suteiks galimybę iš arčiau susipažinti su naujomis sparčiai besikeičiančios pramonės galimybėmis. „Skaitmeninimo amžiuje bendradarbiavimas tarp įmonių tampa itin svarbus, pristatant naujus, itin patrauklius gaminius ir paslaugas kelyje“, – artėjant parodai aiškina p. Setzeris. Be to, kasdien vis didėja gaunamų duomenų kiekis. Kompanijos vadovas yra įsitikinęs, kad „patikima atranka, analizė ir tinkamas šių duomenų įvertinimas yra svarbiausias veiksnys, lemsiantis ateities transporto pramonės sėkmę“.

Viena didžiausių naujienų – projekcinis ekranas sunkvežimiuose ir autobusuose

Parodoje „Continental“ pristatys skaitmeninį projekcinį ekraną, kuris užtikrins didesnį komercinio transporto saugumą ir efektyvumą. Didžiausias šios technologijos privalumas – svarbiausia informacija pateikiama priešais vairuotoją, todėl nuo kelio nebereikės nukreipti žvilgsnio. Yra sukurtos dvi projekcinio ekrano versijos. Viena jų skirta naudoti Jungtinės Amerikos Valstijose, kuriose didžioji dalis vilkikų turi plokščius priekinius stiklus. Tuo tarpu Europos keliais važinėjančių sunkvežimių su išgaubtais priekiniais stiklais sistema turi papildomą permatomą ekraną, esantį priešais priekinį stiklą, kuriame rodomas vaizdas. „Neabejojame, kad projekciniai ekranai yra labai svarbus žmogaus ir automobilio komunikacijos, kurios svarba ateityje tik didės, elementas. Jis užtikrins didesnį saugumą ir ateityje, kada vairuotojui bus suteikiama visa informacija apie numatomus automobilio manevrus, jam važiuojant autonominiu režimu“, – aiškina dr. Michaelis Rufas, „Continental“ komercinių automobilių ir antrinės rinkos padalinio vadovas.

Rugsėjo 21 dieną vyksiančios spaudos konferencijos metu „Continental“ taip pat pristatys mobilumo studijos rezultatus, kuriuos „Continental“ užsakymu atliko taikomųjų socialinių mokslų institutas „infas“, su tikslu įvertinti komercinio transporto galimybes, kurias atveria skaitmeninimas.

www.auto-bild.lt