„Continental“ padangos – koncepciniam „Volvo“ sunkvežimiui

Hanoveris, 2016 m. liepos mėn. Tarptautinis „Premium“ padangų ir automobilinės įrangos gamintojas „Continental“ tapo oficialiu „Volvo Concept Truck“ projekto padangų tiekėju. Pagrindinis šio projekto tikslas – iš esmės padidinti krovinių pervežimo efektyvumą ir sumažinti į aplinką išmetamų teršalų kiekį. Projekte, kuris apima visą sunkvežimio sąstatą – tiek vilkiką, tiek ir puspriekabę – „Volvo Trucks“ kompanija su partneriais pritaikė daug novatoriškų sprendimų, kurie lėmė daugiau nei 30 procentų mažesnes degalų sąnaudas.

„Stiprindama ilgametį bendradarbiavimą ir partnerystę su „Volvo Trucks“, „Continental Tires“ kompanija dalyvauja projekte kaip oficialus padangų tiekėjas. Mes palaikome ambicingus ir itin perspektyvius projekto tikslus, tiekdami specialiai sukurtus padangų prototipus su ypatingai mažu pasipriešinimu riedėjimui“, – sako Klausas Kreipe, „Continental“ originalių sunkvežimio padangų skyriaus vadovas. Kuriant šias padangas buvo pritaikyta daug novatoriškų sprendimų, kurie lėmė ne tik mažesnes degalų sąnaudas, bet ir užtikrino kitas puikiai subalansuotas savybes.

Koncepcinis vilkikas tiek ant vairuojamosios, tiek ir ant varančiosios ašių turi sumontuotas 315/70 R22.5 dydžio padangas, o puspriekabei sumontuotos 385/55 R22.5 dydžio padangos.

„Volvo Trucks“ ir „Continental“ palaiko glaudžią ir ilgametę verslo partnerystę. Kompanijų partnerystė „Volvo Concept Truck“ projekte užtikrina, kad ir ateityje įmones sies artimas bendradarbiavimas technologijų srityje.

www.auto-bild.lt