Jungtinėje Karalystėje vykusiuose „Auto Express New Car Awards“ apdovanojimuose – „SEAT Ateca“ triumfas

SEAT FURA

Pirmasis SEAT visureigis užtikrintai skinasi kelią į pripažinimą dar nė neprasidėjus oficialiems pardavimams. Pirmą kartą „Auto Express New Car Awards“ apdovanojimuose dalyvaujantis „Ateca“ laimėjo „Geriausio visureigio“ apdovanojimą. Naujasis SEAT visureigis pademonstravo savo kokybę ir įrodė galintis varžytis su geriausiais parduodamais modeliais savo klasėje.  Šis įvertinimas – išties reikšmingas pasiekimas atsižvelgiant į tai, kad „Ateca“ prekybos salonus Europoje bei Lietuvoje pasieks tik rugsėjo mėnesį.

Tai jau antras „Ateca“ laimėjimas – prieš keletą savaičių ją maksimaliu saugumo balu įvertino ir EuroNCAP. „Ateca“ pasiekimai svariai prisidėjo prie bendros šiemetinės SEAT modelių  sėkmės. Kiti keturi kompanijos modeliai taip pat buvo pastebėti. Prieš tai tris apdovanojimus gavęs „Leon“ šiemet savo pasiekimų sąrašą papildė „Kompaktinės klasės šeimos automobilio“ titulu, „Leon ST“ apdovanotas „Universalų“ klasėje, „Leon CUPRA 290“ didžiuojasi „Karščiausio hečbeko“ vardu, o „Alhambra“ – geriausio vienatūrio.

„Ateca“ atėjimas į visureigių klasę buvo ypač ryškus ir įsimintinas. Jis gali pasiūlyti visus privalumus, kaip ir „Leon“: užburiančią išvaizdą, derančią su puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, praktiškumu ir patrauklia kaina. Tai visiškai nauja pasirinkimo galimybė visureigių pirkėjams“, – įteikdamas apdovanojimą pažymėjo Jungtinės Karalystės „Auto Express“ redaktorius Grahamas Hope.

Komisijos nuomonę patvirtino ir pirmasis Jungtinės Karalystės keliuose atliktas „Ateca“ bandymo testas. Jame visureigis buvo įvertintas 5 žvaigždutėmis. „XCELLENCE 4Drive“ modelį su 2.0 TDI 150 AG varikliu išbandę rinkimų komisijos nariai „Ateca“ apibūdino kaip sekantį „Leon“ pėdomis link savo klasės viršūnės.

„Tai fantastiškas „Ateca“ pasiekimas, artėjant artėjant prekybos pradžiai leisiantis įgauti didžiulį pagreitį – šio modelio pirkimu jau domisi daugybė vairuotojų, o net 13 000 britų jį užsisakė net nepabandę. Šis apdovanojimas yra puikus įrodymas, kad „Ateca“ yra trokštamas, aukščiausiomis technologijomis, stiliumi ir kokybe pasižymintis visureigis“, – sakė JK SEAT vadovas Richardas Harrisonas.

Lietuvą naujasis “SEAT Ateca” turėtų pasiekti kaip ir likusią Europą – šių metų rudenį. Į Lietuvą šiuos automobilius importuoja oficialus SEAT atstovas Lietuvoje UAB “Autojuta”.

www.auto-bild.lt