Per naktinę Klaipėdą – girtas ir didžiuliu greičiu

Liepos 27-osios naktį, apie 3 val., Klaipėdos policijos pareigūnai po persekiojimo ir gaudynių sulaikė neblaivaus Rusijos Federacijos piliečio vairuotą automobilį „Renault Logan“.

1985 m. gimęs vairuotojas ne tik buvo vidutiniai apgirtęs (1,64 prom.), nepakluso policijos reikalavimui sustoti, bet net neturėjo teisės vairuoti.

Net penki Kelių policijos ir Patrulių rinktinės pareigūnų ekipažai vijosi pažeidėjo automobilį nuo  Šilutės plento, iš kur gauta pirminė informacija apie nesaugų vairavimą iki pat uostamiesčio centro, Tiltų gatvės.

Girtas vairuotojas lėkė per naktinį uostamiestį net iki 135 km/h greičiu, nepaisydamas šviesoforo signalų nei sankryžų. Be jo, mašinoje buvo ir trys jauni keleiviai: vienas Lietuvos ir du Rusijos piliečiai.

Visa ketveriukė buvo pristatyta į Vyriausiąjį policijos komisariatą. Vairuotojui surašytas protokolas už vairavimą be teisės tai daryti ir apsvaigus bei už nepaklusimą teisėtiems pareigūnų reikalavimams. Automobilis paimtas ir saugomas. Jo rusas neatgaus iki teismo, o gal ir apskritai, kadangi už vairavimą neblaiviam bei neturint tam teisės numatomas ir mašinos konfiskavimas.

Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos biuro pareigūnų manymu, tik laimingo atsitiktinumo dėka šiąnakt išvengta eismo įvykio ir galimai aukų.

Klaipėdos apskr. VPK informacija